Tag: Lautaro

Përfundon gjithçka, Martinez nënshkruan me këtë ekip

28/10/2021

Interi ,ka konfirmuar se sulmuesi Lautaro Martinez ka nënshkruar një kontratë të re në San Siro, duke e lidhur veten me klubin deri në vitin ... Read More

Lautaro largohet nga Inter në janar, detaje befasuese

04/10/2021

Lajmet e fundit të merkatos tek skuadra e Inter kanë protagonist Lautaro Martinez, numrin 10-të të padiskutuar tek Interi. Edhe pse një rinovim deri në ... Read More

Inter ndalet nga Atalanta, i lë Milanit kreun e Seria A

25/09/2021

Inter dhe Atalanta nuk kanë shkuar më shumës e barazimi 2-2 në “San Siro”. Lautaro zhbllokoi shpejt sfidën, por miqtë brenda pjesës së parë përmbysën ... Read More

‘Tronditet’ Inter, Lautaro drejt largimit

14/09/2021

Oferta prej 100 milionë eurove ka arritur: Lautaro largohet nga Interi. Oferta faraonike ka arritur, Suning gati ta pranojë, Lautaro Martinez largohet nga Interi. Lautaro ... Read More

Inter po e humb edhe një yll tjetër të madh, oferta prej 90 milionë eurove ka arritur

19/08/2021

Oferta prej 90 milionë eurove ka arritur: Lautaro largohet nga Interi. Oferta stratosferike ka arritur, Suning gati ta pranojë, Lautaro largohet nga Interi. Sulmuesi i ... Read More

Përfundon telenovela,Martinez do ta djersitë këtë fanellë sezonin e ri

18/08/2021

Martinez pritet të nënshkruaj për 5 vite me Interin Lautaro Martinez ka filluar negociatat për zgjatjen e kontratës me Interin. Gazetari Gianluca di Marzio raporton ... Read More

Ka marrë fund gjithçka: Lautaro do të luajë në këtë skuadër

16/08/2021

E konfirmon agjenti: Klubet angleze kanë bërë oferta, por Lautaro dëshiron të qëndroj te Interi. Lautaro Martinez do të mbetet edhe për një kohë të ... Read More

A po largohet Lautaro nga Interi, e zbulon agjenti i lojtarit

08/08/2021

Agjenti i Lautaro Martinez, Alejandro Camano, ka komentuar situatën e fundit të krijuar rreth lojtarit argjentinas. Martinez po lidhet me një kalim të mundshëm te ... Read More

‘Bomberi’ i madh do të kalojë te Real Madridi

14/05/2021

Çështjet financiare te Interi mund të detyrojnë “Nerazzurët” të sakrifikojnë Lautaro Martinezin dhe Real Madrid thuhet se është i gatshëm të bëjë një ofertë për ... Read More

Lautaro tregohet i madh, i kërkon falje Contes

13/05/2021

Lautaro i ka kërkuar faljes Contes dhe bashkëlojtarëve pas gjestit të bërë në ndeshje me Romën. Ndeshja mes Interit dhe Romës nuk kaloi aq mirë, ... Read More

Pas ndeshjes, Lautaro Martinez jep një lajm të rëndësishëm për rinovimin

14/03/2021

Martinez flet për rinovimin. Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka pranuar se janë duke vazhduar negociatat për rinovimin e kontratës. Argjentinasi sot (e diele) ishte ... Read More

Lautaro-Inter, ky është vendimi përfundimtar i lojtarit

27/02/2021

Lautaro zbulon përfundimisht të ardhmen e tij. Lautaro Martinez së fundmi ka pasur një intervistë ku ka treguar shumë gjëra nga jeta e tij e ... Read More