Tag: largojë

Muriq largohet në janar? Flet drejtori i Lazios

29/12/2020

Lazio e mohon lajmin se do ta largojë Vedat Muriqin në janar. Vedat Muriqi nuk do të largohet nga Lazio në janar –Igli Tare, drejtori ... Read More

‘Fshesë’ te Juventusi, këta lojtarë do të largohen gjatë janarit

18/11/2020

Juventusi dëshiron t’i largojë dy lojtarë gjatë janarit. Juventusi mund të shesë italianin Federico Bernardeschi në afatin e janarit, ndërsa Sami Khedira po mendon të ... Read More

Juventus hap ‘kuleten’ me dy super transfere nga Real Madrid

24/10/2020

Juventus transferon dy lojtarë të Real Madridit? Real Madrid mund të largojë disa lojtarë gjatë afatit kalimtar të janarit. Los Blancos’ kanë në plan të ... Read More

Arsyeja serioze pse nuk duhet të pini kafe herët në mëngjes

25/08/2019

Nuk ka asgjë që mund t’iu largojë nga shtrati më shpejt sesa të mendoni se një kafe e shijshme ekspres ju pret në kuzhinë. Kjo ... Read More

YouTube do të largojë të gjitha videot me përmbajtje të dhunshme 

24/08/2019

Kohë më parë, YouTube ka bërë të ditur, se do të largojë materialet me përmbajtje të rëndë, për përdoruesit që janë nën 18 vjeçare, derisa ... Read More

BE do të vë ligje kundër postimeve fyese në Facebook

06/06/2019

Facebook do detyrohet të largojë përmbajtjet fyese në Evropë. Përmbajtjet sikur fjalimet e urrejtjes dhe shpifjet do largohen dhe pastaj do shikohet nëse këto janë ... Read More

Tre janë lojtarët që do të largohen nga Milan në fund të sezonit

28/04/2019

Skuadra e Milanos po përgatitet që të largojë tre lojtarë në fundin e këtij edicioni. ‘Rosonerët’ janë duke luftuar për një vend në top katërshe ... Read More

“Arsenal duhet të largojë 10 lojtarë”

26/04/2019

Arsenali duhet të largojë 10 lojtarë në fund të sezonit sipas ish sulmuesit të këtij skuadre, Kevin Campbell. ‘Gunners’ po përballen me një situatë të ... Read More

Zidane u tregon derën dy lojtarëve të Real Madridit

25/04/2019

Real Madrid do t’i largojë disa lojtarë me të përfunduar ky sezon. Real Madrid dëshiron të bëjë një revolucion në skuadër, duke i larguar disa ... Read More

Inter, Roma, Lazio dhe Everton, e duan yllin e Bracelonës

24/04/2019

Barcelona do t’i largojë disa lojtarë me të përfunduar ky sezon. Në listën e largimeve te Barcelona, është edhe emri i Andre Gomes, që aktualisht ... Read More

Lojtari ka vendosur të largohet në verë nga Chelsea

21/04/2019

Chelsea pritet t’i largojë disa lojtarë në afatin kalimtar të verës. Olivier Giroud me shumë gjasë do të largohet nga Chelsea, gjersa mendohet rikthimi i ... Read More

“Man Utd ka nevojë për gjashtë transferime”

18/04/2019

Manchester United pritet që në verë t’i largojë një numër të madh të lojtarëve. Manchester United do t’i largojë së paku pesë lojtarë, pasi Ole ... Read More