Tag: Laporta

Presidenti i Barcelonës jep lajmin e madh për Messin dhe Iniestën

17/11/2021

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta ka sugjeruar që Andres Iniesta dhe Lionel Messi mund të kthehen në klub një ditë. Duke folur në zbulimin e ... Read More

Laporta: Barcelona shpresonte që Messi do të luante falas

08/10/2021

Joan Laporta, numri një i Barcelonës, është rikthyer të flasë sërish për largimin e dhimbshëm gjatë verës, largimin e Lionel Messit. Atij i skadoi kontrata ... Read More

Tuchel-Barcelona, ky është lajmi i fundit

02/10/2021

Barcelona,po mendon të emërojë një trajner të ri. Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta shpreson të joshë Thomas Tuchel në Camp Nou një ditë,përcjell ORAinfo. Menaxheri ... Read More

Barcelona- Tuchel, kush e priste këtë

01/10/2021

Laporta ëndërron Tuchelin si trajner të Barcelonës. Presidenti Joan Laporta ka një ëndërr për trajnerin e ri të Barcelonës dhe ai është Thomas Tuchel i ... Read More

Laporta flet për situatën e vështirë nëpër të cilën po kalon Barcelona

21/09/2021

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta ka reaguar pas formës së dobët që është duke kaluar gjiganti spanjoll. Pos borxheve të mëdha, katalunasit nuk dinë fitore ... Read More

Hija e rëndë e Lionel Messit, asnjë te Barcelona nuk dëshiron të mbajë numrin 10

24/08/2021

Te Barcelona për momentin asnjë nuk e do numrin 10. Kjo lidhet me Messin. Presidenti Laporta ia ofroi Frenkie De Jong, por përgjigja ishte negative. ... Read More

Zbulohet se çfarë ndodhi mes Messit dhe Laportës në ditën e largimit të argjentinasit nga Barcelona

16/08/2021

Laporta për Messin: Lidhja u përkeqësua në fund. Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta ka dhënë disa detaje për sulmuesin Lionel Messi. Argjentinasi kaloi te PSG ... Read More

Largimi i Messit, reagon sërish Laporta: Trishtues, por i pa evitueshëm për momentin dramatik që po kalon klubi

16/08/2021

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka reaguar sërish për largimin e Messit nga Katalonja. Presidenti ka thënë se largimi i numrit 10 ishte i kushtëzuar, ... Read More

Laporta me letër befasuese për Piqué, Busquets, Jordi Alba dhe Sergi Roberton

30/07/2021

Laporta letër ‘senatorëve’: Piqué, Busquets, Jordi Alba dhe Sergi Roberto! Klubi katalanas përpiqet t’i bindë ata për t’i ulur pagat e tyre, në masën 40% ... Read More

Çmenduri e madhe në futboll: Ronaldo në Barcelonë?

22/06/2021

Ëndrra e Laportës: Ronaldo tek Barcelona. Sipas raportimeve të AS, Juan Laporta po tenton ti bëj bashkë Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messi duke i ofruar ... Read More

Barcelona merr vendim të papritur për Koeman

03/06/2021

Koeman do të mbetet trajner, por Laporta ka një kusht. Ronald Koeman do të jetë në drejtim të Barcelona-s edhe sezonin e ardhshëm. Lajmi është ... Read More

Vjen lajmi i vitit për tifozët e Barcelonës

28/05/2021

Laporta jep lajmin e madh për tifozët e Barçës: Jemi afër marrëveshjes me Messin Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta ka dhënë një lajm të madh ... Read More