Tag: Laporta

Ishte i pranishëm edhe Messi, Laporta konfirmohet zyrtarisht president i Barcelonës

17/03/2021

Laporta konfirmohet zyrtarisht president i Barcelonës, ishte i pranishëm edhe Messi. Barcelona rrezikoi shumë të anulonte zgjedhjet për president dhe të niste gjithçka nga fillimi. ... Read More

Laporta merr lajmin e keq nga Barcelona

16/03/2021

​Alarm te Barcelona, Laporta në telashe për shkak të mungesës së parave Zgjedhja e Joan Laportas si presidenti i ri i Barcelonës kishte për qëllim ... Read More

Plas ‘sherri’ mes kandidatëve presidencialë në Barcelonë

02/03/2021

Plas ‘sherri’ mes kandidatëve presidencialë në Barcelonë, Laporta dhe Freixa fillojnë ‘garën’ më herët. Gjatë ditës së sotme, kandidati presidencial i Barcelonës Toni Freixa ka ... Read More

Zbulohen prapaskenat: Moratti ofroi 250 milionë euro për Lionel Messin

30/11/2020

Moratti ofroi 250 milionë euro për Lionel Messin. Joan Laporta ka dhënë një intervistë për mediat spanjolle, ku ka theksuar vullnetin e tij për të ... Read More

Ky person mund ta transferoj Haaland tw Barcelona!

28/11/2020

Laporta mund të transferojë Haalandin te Barça. Joan Laporta është i gatshëm të udhëheqë sërish Barcelonën si president dhe nëse arrin të marrë këtë post, ... Read More