Tag: Lady

Donald Trump “sulmoi” Lady Gaga, por babai i këngëtares shprehet se votoi për të

04/11/2020

Babai i Lady Gaga-s, Joe Germanotta mbështet Donald Trump-in në këto zgjedhje. Vetëm një ditë pasi presidenti bëri disa komente negative kundrejt vajzës tij, Germanotta ... Read More

Lady Gaga vjen me një deklaratë interesante rreth eventit të famshëm të modës

04/05/2019

22:13 | 4 Maj 2019 22:13 | 4 Maj 2019 ‘Nuk i kam ruajtur këmbët’ thotë nikoqirja e ‘Met Gala’ Lady Gaga. ‘Met Gala’ është ... Read More

Lady Gaga spekulohet për një lidhje me aktorin Jeremy Renner

23/03/2019

Lady Gaga është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Tani jo më për sukseset e saj, por për jetën private dhe dyshimet ... Read More

Lady Gaga thyen rekordin e Adele

19/03/2019

Kënga “Shallow” e artistëve Lady Gaga dhe Bradley Cooper po vazhdon të shënojë suksese të shumta. Ky bashkëpunim ka qëndruar për 67 ditë në krye ... Read More

Irina Shayk nuk po mund të përballoj presionin e paparacëve, mbulon fytyrën me xhaketë

15/03/2019

Pas kaq shumë spekulimeve rreth marrëdhënies midis aktorit Bradley Cooper dhe këngëtares Lady Gaga, Irina Shayk nuk po mund të durojë më presionin e mediave. ... Read More

Lady Gaga përgënjeshtron spekulimet për shtatzëni

13/03/2019

Lady Gaga ka bërë shaka me thashethemet se është shtatzënë dhe në pritje të fëmijës. “Thashethemet se jam shtatzënë? Po, jam shtatzënë me ‘LG6’ (duke ... Read More

“Kurrë nuk do të bëhesh e famshme” – kur ishte në universitet, ishte formuar një grup kundër Lady Gagas

02/03/2019

Me vitet të tëra, Lady Gaga është një prej yjeve më të mëdha të muzikës botërore, ndërsa në muajt e fundit emri i saj është ... Read More

Irina Shayk ndalon së ndjekuri në rrjete sociale Lady Gagan

01/03/2019

Edhe pse shumë besojnë se kjo ishte vetëm për shou, Bradley Cooper dhe Lady Gaga i kanë dhënë medias dhe publikut material për të menduar ... Read More

Lady Gaga sërish flet për performancën me Bradley Cooper në Oscar

28/02/2019

Lady Gaga ka thyer heshtjen e saj për performancën intime në Oscar me Bradley Cooper dhe ka këmbëngulur se ka qenë vetëm aktrim. “Njerëzit kanë ... Read More

Lady Gaga thyen heshtjen rreth romancës së re: Bradley Cooperin e ka mik të vërtetë

27/02/2019

Lady Gaga dhe Bradley Cooper ishin shumë të afërt gjatë dhe pas ceremonisë së ndarjes të çmimeve Oscar. Madje, mediat e kishin bërë punë të ... Read More

Mel B kritikon performancën e Gagës e Copperit në Oscar

26/02/2019

Bradley Cooper dhe Lady Gaga u shfaqën në Oscar dhe kënaqën botën me performancën emocionale të këngës “Shallow”. Megjithëse morën shumë lëvdata, kishte edhe ata ... Read More

Mel B kritikon sjelljet e Lady Gaga dhe Bradley Cooper gjatë interpretimit në ‘Oscars 2019’

25/02/2019

Bradley Cooper dhe Lady Gaga kanë bërë një performancë emocionuese të hitit “Shallow” në edicionin e sivjetmë të ndarjes së çmimeve Oscar. Edhe pse kanë ... Read More