Tag: Kylian

U kry, Neymar e Mbappe vendosin për të ardhmen e tyre

10/12/2020

Neymar e Mbappe mbesin te PSG-ja. Sulmuesit Neymar dhe Kylian Mbappe do të mbesin te Paris Saint-Germaini dhe këtë e ka konfirmuar edhe presidenti i ... Read More

Mësohet çmimi që skuadra e Real Madridit do të paguajë për Mbappe

11/11/2020

Ky është çmimi që Real Madrid do të paguajë për Mbappe. Kylian Mbappen shumë shpejt mund ta shohim në fanellën e Real Madrid. ‘Los Blancos’ ... Read More

Tërmet në PSG, Mbappe preferon t’i bashkohet këtij klubi të madh evropian!

21/10/2020

Kylian Mbappe mund të largohet verën e ardhshme nga PSG. Nëse largohet nga Paris Saint-Germaini, ylli francez do të donte ta vazhdojë karrierën tek “Reds” ... Read More

PSG detyrohet t’i shesë tre lojtarë menjëherë

30/04/2019

Transferimet e shtrenjta të Neymar dhe Kylian Mbappe në verën e vitit 2017 kanë sjellë telashe të mëdha të PSG, në balancimet e të ardhura. ... Read More

Kështu duket renditja për Këpucën e Artë të Evropës

26/04/2019

Lionel Messi dhe Kylian Mbappe janë yjet që do t’i shkojnë deri në fund garës për Këpucën e Artë. Me Cristiano Ronaldon që ka mbetur ... Read More

Mbappe te Bayern Munich, përgjigjet Uli Hoeness

16/04/2019

Uli Hoeness e adhuron transferimin e Kylian Mbappes te Bayern Munich. Presidenti i Bayern Munich, Uli Hoeness ka thënë se do ta pëlqente shuam transferimin ... Read More

“Neymar dhe Mbappe do të qëndrojnë te PSG”

13/04/2019

Julian Draxler beson se Neymar dhe Kylian Mbappe do të qëndrojnë te PSG, pas shumë spekulimeve mbi të ardhmen e tyre. Të dy lojtarët e ... Read More

Zidane heq dorë nga Mbappe, i do këta tre lojtarë

09/04/2019

U raportua se Real Madrid e dëshiron transferimin  e Kylian Mbappes gjatë afatit kalimtar veror. Por, siç duket Zinedine Zidane nuk e dëshiron transferimin e ... Read More

Zidane: “Mbappe 280 milionë? Unë kam kushtuar 72 milionë dhe ishte çmenduri!”

30/03/2019

Zinedine Zidane, në njëfarë mënyre, e ka pranuar se me çfarëdo çmimi që blihet Kylian Mbappe, mund të jetë çmim real duke parë tregun e ... Read More

Mbappe 26 – Bale, Benzema dhe Asensio 24

29/03/2019

I vetëm Kylian Mbappe, ka më së shumti gola në Ligë se Karim Benzema, Marco Asensio dhe Gareth Bale.Kanë mbetur pothuajse edhe dy muaj deri ... Read More

Gazeta e madhe franceze: Mbappe na thotë lamtumirë më 2020

27/03/2019

Gazeta franceze “Le Parisien”, e ka konfirmuar mundësinë e largimit të Kylian Mbappes nga Paris Saint-Germaini dhe se Real Madridi do ta transferojë atë.Sipas të ... Read More

Mbappe i gatshëm t’ia kërkojë PSG-së largimin drejt Real Madridit

26/03/2019

Synimi i Real Madridit, Kylian Mbappe, i ka thënë Zinedine Zidanit se është i etur ta bëjë të mundur kalimin në kryeqytetin spanjoll, sipas një ... Read More