Tag: Kushtrimi

Të dashuruar si ‘Romeo e Zhulieta’, Learta e Kushtrimi postojnë këtë imazh të ëmbël

14/09/2021

Learta dhe Kushtrimi janë një qiftë për tu marrë shembull nga të gjithë, ata kanë ndërtuar një raport bashkëshortorë të ciliin duhet pasur lakmi e ... Read More

Learta përmes këtij imazhi tregon lidhjen e veçantë të Kushtrimit me të bijen

26/08/2021

Learta tregon lidhjen e veçantë të Kushtrimit me të bijen. Learta dhe Kushtrimi janë nga çiftet e përfolura të shoubizit në vend, gjithmonë të këndshëm ... Read More

Learta është fryer kaq shumë nga shtatëzania, ja si kujdeset Kushtrimi për të

13/12/2020

Kushtrimi me një kujdes të veçantë për barkun e Leartës. Learta Jakupi me stilin e saj të veçantë gjithmonë kalon në lajm. Duke qenë tejet ... Read More

​Mustafa për Bajram Kelmendin: Punoi shumë për denoncimin e krimeve të luftës nga regjimi serb

25/03/2019

Në 20 vjetorin e vrasjes së avokatit Bajram Kelmendi dhe dy djemtë e tij Kastrioti dhe Kushtrimi, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka deklaruar se ... Read More