Tag: kurthin

Xhensila Myrtezaj flet për divorcin e prindërve: Mamit i është dashur të jetë nënë dhe baba

16/06/2020

Xhensila Myrtezaj ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në programin “Në kurthin e Piter Panit”, ku për herë të parë foli për divorcin e prindërve ... Read More

“Do më shumë mamin apo vjehrrën”/ Fëmijët vënë në siklet Blendi Klosin: Mamasë suaj i jam lutur shumë

09/06/2020

Mbrëmjen e djeshme i ftuar tek emisionin “Në kurthin e Piter Panit”, ministri i Turzimit Blendi Klosi është intervistuar nga fëmijët e tij. Aroni dhe ... Read More

‘Ku shkon ti me atë fytyrë’ Rudina Dembacaj tregon ‘përplasjet’ me Vera Grabockën

26/03/2019

Rudina Dembacaj ishte këtë herë si e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, në Tv Klan ndryshe nga një vit më parë ku ka qenë ... Read More

Allegri: Atletico na detyroi të luajmë keq

21/02/2019

Max Allegri thotë se Juventusi ka rënë në kurthin e Atletico Madridit, duke u detyruar të luajmë keq. Juventusi humbi 2-0 ndaj Atletico Madridin në ... Read More