Tag: kundrejt

Formacionet e mundshme: Juventus – Inter për një vend në finale

08/02/2021

Juventus – Inter për një vend në finale. Juventus kundrejt Interit . Për herë të tretë në tre javë, por këtë herë do të luhet ... Read More

Horoskopi ditor, e diel 26 korrik 2020

26/07/2020

Dashi Sjellja e kohëve te fundit kundrejt partnerit do sjelle probleme për jetën ne çi ft sot. Ai nuk do duroje me histerinë tuaj dhe ... Read More

Tayna s’e pranon kërkimfaljen e Melindës?

26/04/2019

Melinda dje i ka kërkuar falje Taynës për 'dissin' e fundit kundrejt saj mirëpo njësoj nuk ka vepruar edhe kjo e fundit. Melinda i ka ... Read More

Zaev: Bëj thirrje për bashkim të madh në raundin e dytë

22/04/2019

Alsat 2019-04-22T00:51:37+02:00 Stevo Pendarovski i fitoi 321.201 vota kundrejt 316.872 të Gordana Siljanovska Davkovas dhe 79.169 vota të Blerim Rekës, kumtoi sonte kryeministri Zoran Zaev ... Read More

Fifi publikon klipin e ri, Rina ka dy fjalë për të

01/04/2019

Disa kohë më parë media u pushtua nga debatet dhe ironitë e repereve kundrejt njëra-tjetrës. Mes tyre kanë qenë edhe Fifi me Rinën, të cilat ... Read More

Punëtori administrativ transferon ilegalisht më shumë se një milion denarë

22/02/2019

22 Shkurt 2019 / 17:13 Është ngritur kallëzime penale kundrejt 46-vjeçarit nga Shtipi. Personi në fjalë ka transferuar në mënyrë të jashtëligjshme një milion denarë, ... Read More

Ministria e Drejtësisë nuk heq dorë për ekstradimin e Gruevskit

21/11/2018

21 Nëntor 2018 / 14:48 Ministria e Drejtësisë në Maqedoni ka kryqëzuar duart kundrejt kërkesës për ekstradimin e ish kryeministrit, Nikolla Gruevski nga Hungaria në ... Read More

Gazifikimi, OJQ-të dhe pushteti nuk gjejnë gjuhë të përbashkët

18/09/2018

18 Shtator 2018 / 19:05 Organizatat qytetare kundrejt pikëpamjeve të qeverisë, nuk lëshojnë pe asnjëra palë. As debati i dytë mbi ndërtimin e gazsjellësit kryesor, ... Read More