Tag: kundërshtarët

Kur do të ftohen lojtar të rinj te kombëtarja e Kosovës? Flet Challandes

13/04/2021

Kosova do të luajë ndeshjet e radhës në qershor, dy ose tri miqësore por që nuk dihen kundërshtarët e ardhshëm Në një intervistë në emisionin ... Read More

Man City – Tottenham, këto pritet të jenë formacionet shartuese

13/02/2021

Ndeshja më interesante e javës së 24-të në Premierligë do të jetë ajo mes Manchester City dhe Tottenham. Dy kundërshtarët e vjetër, Pep Guardiola dhe ... Read More

Mësohen kundërshtarët e Barcelonës dhe Real Madridit në Copa del Rey

08/01/2021

Barcelona dhe Real Madrid mësojnë kundërshtarët e tyre në Copa del Rey. Sot është hedhur shorti për Kupën e Mbretit, ku Barcelona dhe Real Madrid ... Read More

Kosova i mëson sot kundërshtarët në fushatën kualifikuese për Kupën e Botës 2022

07/12/2020

Kosova do t’i mësojë kundërshtarët e vet në fushatën kualifikuese për Kupën e Botës – e cila do të zhvillohet në Katar në vitin 2022 ... Read More

Formacionet zyrtare Gjilani – Trepça ’89

21/10/2020

Gjilani – Trepça ’89, formacionet zyrtare. Gjilani do të përballet me njërin ndër kundërshtarët më të papërshtatshëm në edicionet e fundit, teksa pret Trepçën ’89 ... Read More

Liga e Evropës: FC Prishtina njeh kundërshtarët e mundshëm

17/06/2019

20:23 | 17 Qershor 2019 20:23 | 17 Qershor 2019 FC Prishtina ka njohur kundërshtarët e mundshëm në Ligën e Evropës. Nënkampionët, edhe këtë vit ... Read More

Wilder ka arritur marrëveshje edhe me dy kundërshtarët e radhës pas Breazeale

27/04/2019

Wilder ka arritur marrëveshje edhe me dy kundërshtarët e radhës pas Breazeale Kampioni i WBC, Deontay Wilder, duket se ka arritur marrëveshjen edhe për dy ... Read More

Hidhet shorti për Euro 2021, vashat e Kosovës mësojnë kundërshtaret

21/02/2019

Përfaqësuesja e Kosovës në konkurrencën e femrave ka mësuar tashmë kundërshtaret e tyre për Euro 2021 pas hedhjes së shortit në ditën e sotme (e ... Read More

James Rodriguez: Me të vërtetë e dua Liverpoolin

11/02/2019

Sulmuesi i Bayern Munichut, James Rodriguez thotë se është i gatshëm për kundërshtarët e Ligës së Kampionëve, Liverpoolin. Këta të fundit do të jenë nikoqir ... Read More