Tag: kujdesshëm

Çaji që nuk duhet pirë para gjumit

06/11/2019

Një pjesë e mirë e jona nuk janë të kujdesshëm për pijet e darkës, në mënyrë që të bëjnë një natë më të qetë. Shumë ... Read More

Detajet për të cilat duhet të përkujdeseni para marëdhënies seksuale

29/09/2019

Para mardhënies seksuale jini të kujdesshëm në këto detaje.Ndoshta së fundmi keni njohur dikë të ri dhe po përpiqeni të gjeni mënyra se si ta ... Read More

Ja çfarë thotë horoskopi sot për ju

23/06/2019

Dashi Kjo e diel do të jetë e shoqëruar me ulje-ngritje. Kjo gjë kërkon që të tregoheni të kujdesshëm si në punë edhe në dashuri. ... Read More

Pijet për humbje të peshës – çfarë të pini e çfarë të shmangni?

02/05/2019

Nëse dëshironi të humbni peshë, ju duhet të jeni të kujdesshëm se çfarë hani, por gjithashtu rëndësi të barabartë duhet t’i kushtoni edhe asaj se ... Read More

Zaev: Zgjidhja e mundshme për emrin përpara takimit të Këshillit të BE-së

29/04/2018

Фото: МИА 29 April 2018 / 12:23 Patjetër të kemi të kujdesshëm dhe kreativ ne gjetjen e zgjidhjes për emrin. Është shumë me rëndësi kornizë ... Read More