Tag: krejt

Pse po duket kaq ndryshe Mimoza Mustafa?

20/04/2021

Mimoza Mustafa krejt ndryshe kur bën ‘selfie’. Emri saj ka kuptimin e një lule. Jo rastësisht ajo së bashku me Shkumbinin sollën hitin e pavdekshëm ... Read More

I la djemtë pa fjalë, Vallëzimi sensual i konkurrentes së re të “Përputhen”

01/04/2021

Vallëzim i nxehtë. Konkurrentja e re bëri një hyrje krejt ndryshe në “Përputhen”. Në puntantën e sontme në “Përputhen” programit iu bashkua edhe një konkurrente ... Read More

A është kjo Rita?- Sa ndryshe me stilin e ri

26/03/2021

Ajo ka ndryshuar krejt stilin. Rita Ora edhe njëherë ka treguar trupin e saj fantastik derisa ka pozuar me disa fotografi të bukura Ajo duket ... Read More

Genta duket krejt ndryshe në fitnes

27/02/2021

Fytyra e Gentës duket krejt ndryshe në fitnes. Genta Ismajli është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Duke qenë një këngëtare e ... Read More

Në borë e temperatura minus, modelja shqiptare fotografohet krejt e zhveshur

01/02/2021

Modelene shqiptare se ndalë as bora, pozon krejt e zhveshur. Xhensila Seferi nuk po ka të ndalur. Ajo në llogarinë e saj ka hedhur një ... Read More

Maradona ka firmosur të mos varroset, por…

26/11/2020

Legjenda argjentinase, Diego Armando Maradona u nda nga jeta ditën e djeshme, krejt papritur, duke tronditur botën e sportit dhe jo vetëm. Megjithatë, legjenda argjentinase nuk mund të largohej nga kjo ... Read More

Rama bëhet romantik/ Lule dhe puthje të zjarrta për përvjetorin e martesës me Lindën

24/10/2020

Mbrëmjen e djeshme, kryeministri Rama ka publikuar fotot krejt ndryshe. Duke lënë pas politikën dhe gjithçka tjetër rreth tij, ai është shfaqur si një xhentil ... Read More

Në imazhin e ri, Qendresa e Labit po duket krejt ndryshe

22/10/2020

Qendresa e Labit po duket krejt ndryshe në imazhin e ri. Qendresa Bajrami tanimë nuk është emër i panjohur për publikun kosovar. Falë karrierës e ... Read More

Historia e Helen Duncan, gruas që sillte masazhet e shpirtrave në tokë

04/06/2020

E mbuluar nga errësira, Helen Duncan kishte rënë në ekstazë. Pastaj, krejt papritmas, figura fantaazmë kishin filluar të dilnin nga goja e saj, duke sjellë ... Read More

Historia e Helen Duncan, gruas që sillte masazhet e shpirtërave në tokë

04/06/2020

E mbuluar nga errësira, Helen Duncan kishte rënë në ekstazë. Pastaj, krejt papritmas, figura fantazmë kishin filluar të dilnin nga goja e saj, duke sjellë ... Read More

Si t’i forconi thonjtë?

21/09/2019

A mund t’u themi “Lamtumirë” thonjve të dobët, që thyhen krejt papritur? E vështirë, por jo e pamundur. Ndonëse ndikojnë shumë faktorë tek shëndeti i ... Read More

Me këta tre përbërës mund të përgatisni viagra natyrale në kushte shtëpije

23/08/2019

Krejt çka ju duhet janë tre përbërës që të gjithë i kemi më shtëpitë tona.Një nga përbërësit më të shëndetshëm në botë është shalqiri. Kështu, ... Read More