Tag: krahët

Motra e Adelina Tahirit është bërë gati për martesë, kaq shumë është rritur ajo

11/12/2020

Adelina Tahiri e la muzikën në pauzë që kur u martua me milionerin maqedonas, në krahët e te cilit duket mjaft e lumtur. Këngëtarja, është ... Read More

Adriana publikon foto nga plazhi me të dashurin e ri, kaq të lumtur duken ata

14/11/2020

Adriana Matoshi publikon fotografi nga plazhi nën krahët e të dashurit. Aktorja e njohur Adriana Matoshi ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku ... Read More

Zbulohet e dashura e re e Majk/ Kush është miss-i që i ka rrëmbyer zemrën

05/11/2020

Majk duket se ka gjetur dashurinë në krahët e biondes seksi.  Vajza që ia ka rrëmbyer zemrën reperit, dyshohet të jetë pikërisht Miss-i Blerta Veseli. ... Read More

Këngëtarja kosovare e thotë hapur: Dua të jem në krahët e Robert Berishës

24/10/2020

Këngëtarja kosovare: Dua të jem në krahët e Robert Berishës. E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, këngëtarja e talentuar Albulena Ukaj, ka ... Read More

Horoskopi ditor, e premte 17 korrik 2020

17/07/2020

Dashi Dite e mbushur me çaste te lumtura kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni si mbi re ne krahët e partnerit dhe e ... Read More

Njihuni me burrin që humbi këmbët, krahët dhe hundën e tij vetëm nga pështyma e qenit

28/09/2019

Shkencëtarët, të cilët po studiojnë njeriun që humbi këmbët, krahët, hundën dhe buzën e sipërme të tij kur pitbull-i e lëpiu, besojnë se kanë zbuluar ... Read More

Çfarë thotë shenja juaj e horoskopit për ditën e sotme

31/07/2019

Dashuria: Sot marrëdhëniet e zemrës do të favorizohen nga një hënë pozitive dhe do ta hidhni veten në krahët e partnerit tuaj me një entuziazëm ... Read More

Jennifer Lopez publikon video romantike me të fejuarin

27/04/2019

Jennifer Lopez duket mjaft e lumtur në krahët e partnerit të saj. Diva me famë botërore Jennifer Lopez në rjetin social Instagram ka postuar një ... Read More

Raffaella Fico thotë se nuk u martua me djalin e Moggit për shkak të mospërputhjes së mendimeve

23/03/2019

Raffaella Fico dhe Alessandro Moggi, djali i Luciano Moggit, u rikthyen në krahët e njëri-tjetrit dhe ishin gati për të shpallur datën e martesës. Por, ... Read More

Zaev flet për hyrjen e Besës në Qeveri…

19/04/2018

19 April 2018 / 12:27 Të dy krahët e Lëvizjes Besa rrezikojnë që të mbesin në opozitë, nëse bisedimet për zgjerimin e shumicës parlamentare bëhen ... Read More