Tag: koronavirus

Legjenda e Real Madrid rezulton pozitiv me koronavirus

19/01/2021

Raul Gonzales rezulton pozitiv me koronavirus. Raul Gonzalez, legjendë e klubit të Real Madrid dhe trajner aktual i ekipit Real Madrid Castilla ka rezultuar pozitiv ... Read More

Për shkak të rasteve me koronavirus, shtyhen dy ndeshje në NBA

11/01/2021

Shtyhen dy ndeshje në NBA, për shkak të rasteve me koronavirus. NBA ka njoftuar para pak minutave se ndeshjet Dallas Mavericks-Neë Orleans Pelicans e planifikuar ... Read More

Telashe për Pirlon, infektohet me COVID-19 ylli i madh i Juventusit

08/01/2021

Rastet e reja me koronavirus nuk kanë të ndalur në Serie A. Tashmë edhe qendërmbrojtësi i Juventusit, Matthijd de Ligt ka rezultuar pozitiv me koronavirus. ... Read More

Pak para ndeshjes me Man United, City konfirmon raste të reja me COVID-19

06/01/2021

Edhe tre pjesëtarë të Manchester Cityt dalin pozitiv me koronavirus. Manchester City ka konfirmuar se tre pjesëtarë të klubit kanë dalë pozitivë me koronavirusin. Scott ... Read More

“Flamë e keqe”, infektohet me Covid këngëtari i njohur, pubikon foton me maskë oksigjeni nga spitali

30/12/2020

Këngëtari Kujtim Prodani është infektuar me koronavirus, dhe ndodhet i shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi” të njohur ndryshe si spitali Covid 2 në Tiranë. Lajmin ... Read More

Në klubet e Premierligës, numër rekord rastesh me koronavirus

29/12/2020

Numër rekord rastesh me koronavirus në klubet e Premierligës. Është shënuar një numër rekord i rasteve pozitive me koronavirus në klubet e Premierligës, në rundin ... Read More

Grimerja e njohur shqiptare rrëfen përvojën me koronavirus: Fola me babanë që më ka vdekur

22/12/2020

Grimerja e njohur shqiptare ka rrëfyer përvojën me koronavirus. Makeup artistja Merita Merja ndau me publikun eksperiencën e vështirë pas infektimit me Covid-19. Grimierja e ... Read More

Moderatorja e njohur infektohet me koronavirus

10/12/2020

Moderatorja e famshme amerikane Ellen DeGeneres infektohet me koronavirus. Moderatorja e famshme amerikane, Ellen DeGeneres njoftoi se ka rezultuar pozitive për Covid-19. Përmes një postimi ... Read More

Këngëtari i njohur lirohet nga spitali pas betejës me koronavirus

05/12/2020

Pas betejës me koronavirus lirohet nga spitali këngëtari i njohur. Jeremih u shtrua në spital muajin e kaluar dhe u vendos në një ventilator ndërsa ... Read More

Një tjetër këngëtare shqiptare infektohet me Covid-19: Jam izoluar, nuk është shaka

29/11/2020

Këngëtarja Diona Fona është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja përmes një videoje në ‘Instastory’, ku shprehet se nuk ka ... Read More

U infektua me koronavirus, Edi Manushi: Ditët e para ishin të qeta, por në ditën e pestë…

24/11/2020

Moderatori Edi Manushi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. I ftuar në emisionin “Ftesë në 5” përmes një lidhje live, moderatori është shprehur se ditët e ... Read More

Moderatori shumë i njohur shqiptar rezulton pozitiv me koronavirus, kjo është gjendja e tij

24/11/2020

Moderatori shumë i njohur kosovar, ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus. Moderatori i emisioni “E diell”, Edi Manushi, ka rezultuar pozitiv në testin për ... Read More