Tag: kontratën

S’ka marrëveshje, çka po ndodh mes Milanit dhe Calhanoglut?

14/04/2021

Hakan Calhanglu ende nuk e ka vazhduar kontratën me Milanin. La Gazzetta dello Sport është ndalur në një analizë të gjerë të manovrave kuqezi në ... Read More

Bayern largon nga ekipi yllin e madh

06/04/2021

Bayern Munich ka vendosur të mos ia vazhdojë kontratën mbrojtësit të vet, Jerome Boateng, në një përpjekje për ta ndryshuar repartin e mbrojtës tashmë të ... Read More

PSG – Mbappe, ky është lajmi i fundit nga Frnca

28/03/2021

Vera po afron, por Kylian Mbappé ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij. Nuk e ka rinovuar kontratën me PSG-në, me aktualen që ... Read More

E papritur, ylli i Napolit refuzon kontratën e re

20/03/2021

Ylli i Napolit refuzon kontratën e re. Lorenzo Insigne ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Napolin. Sipas mediave italiane sulmuesi nuk dëshiron të ngutet për ... Read More

Zyrtare: PSG nënshkruan kontratë me yllin e madh

12/03/2021

Di Maria vazhdon kontratën me Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain dhe Angel Di Maria ka nënshkruar zgjatjen e kontratës edhe për një vit, me një mundësi ... Read More

Man Utd përgatit kontratën e re për këtë lojtar, do t’i dyfishohet paga

04/03/2021

Manchester United përgatit kontratën e re për Fernandesin, do t’i dyfishohet paga. Man Utd është i gatshëm t’i ofrojë mesfushorit ofensivë, Bruno Fernandes kontratë të ... Read More

United përballet me një dënim të madh nëse nuk rinovon kontratën e Cavanit

27/02/2021

Man Utd përballet me një dënim të madh nëse nuk rinovon kontratën e Cavanit. Klubi anglez, Manchester Unitedi përballet me një tarifë dënimi nëse nuk ... Read More

Mustafi i jep fund kontratës me Arsenalin, merr rrugën drejt Gjermanisë

01/02/2021

Mustafi i jep fund kontratës me Arsenalin. Shkodran Mustafi ka përfunduar kontratën me ekipin e Arsenalit në ditën e fundit të afatit kalimtar dimëror. Këtë ... Read More

“Kontrata e Messi që fundosi Barcelonën”, zbulohen shifrat e çmendura, ja sa fitoi “Pleshti” nga rinovimi i fundit

31/01/2021

Më shumë se 500 milion euro për katër vjet. “El Mundo” ka publikuar kontratën dhe shifrat e rinovimit të fundit të Lionel Messi me Barcelonën, ... Read More

Barcelona merr këtë vendim për Dembelen

25/01/2021

Barcelona synon t’ia zgjasë kontratën Dembeles. Klubi spanjoll, Barcelona po kërkon të rinovojë kontratën e sulmuesit francez, Ousmane Dembele. Marrëveshja e tij aktuale skadon në ... Read More

Lajm i keq për Liverpool

16/01/2021

Wijnaldum nuk do ta rinovojë kontratën me Liverpoolin, ai ka një dëshirë tjetër. Mesfushori i Liverpool, Georginio Wijnaldum, nuk do të pranojë të rinovojë kontratën ... Read More

Futbollisti japonez nuk ka ndërmend të ndalet, do të luajë edhe sezonin e tij të 36-të në karrierë

12/01/2021

Kazuyoshi Miura, futbollisti legjendë i Japonisë ka rinovuar edhe një herë kontratën me klubin e tij Yokohama. Edhe pse në muajin shkurt ai do të ... Read More