Tag: konsideruar

Çfarë duhet të hamë saktësishtë për syfyr?

13/04/2021

Syfyri (duke e konsideruar ate si mengjes, dhe duke ditur qe mengjesi eshte vakti me i rendesishem) duhet te jete i pasur me larmi vlerash ... Read More

“Bomba” e janarit: Piatek në Juventus

20/01/2021

Befason Juventusi, ofron shkëmbimin Bernardeschi – Piatek. Juventusi është duke konsideruar të ofrojë Federico Bernardeschin në shkëmbim për sulmuesin e Hertha Berlinit, Krzysztof Piatek. “Zonja ... Read More

Skudra shumë e njohur e do Eriksenin në afatin e janarit

23/11/2020

Gjiganti gjerman e do Eriksenin në afatin e janarit. Borussia Dortmund është duke konsideruar të provojë transferimin e mesfushorit të Interit, Christian Eriksen në janar. ... Read More

Horoskopi ditor, e hënë 25 maj 2020

25/05/2020

DashiKohët e fundit marrëdhëniet e mira me një person që në të shkuarën e keni konsideruar armik kanë qënë intensive. Të dy prej jush keni ... Read More

A e keni parë ndonjëherë kështu? Luana i publikon pamjet qesharake Marinës

29/01/2020

Jemi mësuar ta shikojmë gjithnjë të kuruar, duke e konsideruar një nga femrat më të bukura në vendin tonë. Flasim për Marinën, që në çdo ... Read More

Receta e lashtë që e pengon kancerin, bën mrekulli në trupin tuaj

13/12/2019

Që nga kohët e lashta hudhra është konsideruar një ndër mjetet më efikase kundër sëmundjeve të ndryshme, ndërkaq konsumimi i hudhrës bashkë me mjaltin në ... Read More

Pse femrat tërhiqen më shumë nga meshkujt me mjekër?

25/10/2019

Në të kaluarën meshkujt të cilët kanë mbajtur mjekër janë konsideruar si të papastër dhe të çrregullt. Ndërsa sot, mjekrat janë në modë, dhe çdo ... Read More

Instagram eksperimenton me diçka që nuk do ta besoni

19/04/2019

Instagram ka konsideruar mundësinë e fshehjes së numrit të pëlqimeve nëpër foto në mënyrë që audiencat të mos shohin sesa persona kanë pëlqyer një postim ... Read More

Kështu e përshkruajnë bullgarët ndeshjen me Kosovën

26/03/2019

Bullgaria e nxori një barazim 1:1 me Kosovën në Prishtinë, në një ndeshje që e ka konsideruar si të vështirë, e vlefshme për kualifikimet e ... Read More

Historia e re që nisi me barazim

05/03/2019

Miqësorja e konsideruar si historike, në mes përfaqësueses së Kosovës dhe Haitit, e cila ishte takimi i parë ndërkombëtar nën monitorimin e FIFA-s, ndodhi më ... Read More

Capital T dhe Ledri në bashkëpunim?

03/03/2019

Dyshja që janë konsideruar rivalë të hip hopit, duket se kanë larguar dallimet për të realizuar bashkëpunim. Capital T dhe Ledri Vula janë parë bashkë ... Read More

Heung-min Son: Isha afër të largohesha nga Tottenhami

01/03/2019

Heung-min Son e ka zbuluar se para një kohe e ka konsideruar largimin nga Tottenhami pas sezonit të tij të parë në Angli, por është ... Read More