Tag: konsideronte

Juventusi cakton çmimin e Benatias

24/01/2019

Mediat italiane raportojnë se Juventusi të konsideronte shitjen e Medhi Benatias për 10 milionë euro, me raportet e ofertave nga Al Duhail, Al-Ittihad dhe Fulham. ... Read More