Tag: konkurrentja

‘Po bëj seks mbi tavolinë’, prapaskenat e këngës së Luljetës me Çimin

28/05/2021

Konkurrentja e “Për’puthen +40”, Luljeta Nallbani e ftuar në studion e “Breaking” në Top News ka treguar sesi lindi bashkëpunimi për këngën e saj “S’ta ... Read More

Befasi që nuk pritej: Kjo konkurrente del nga “Për’puthen”

18/05/2021

Edhe një konkurrente tjetër del nga “Për’puthen”. Konkurrentja e njohur është larguar nga emisioni. Antonela është një ndër konkurrentet më të përfolura të “Përputhen” e ... Read More

Pas ndarjes nga Bearti, tani Tea na njofton me ‘bishën’ e saj

03/05/2021

Ish konkurrentja e “Për’puthen” Tea Trifoni po na mahnit me imazhet që po u publikon në rrjetet sociale. Ajo po vënë në pah pasuritë trupore, ... Read More

Vajza më e dashur për publikun largohet përfundimisht nga ‘Përputhen’

28/04/2021

Largohet përfundimisht konkurrentja e ”Për’puthen”? Në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, para disa javësh konkurrenti nga Kosova, Andi Artani, kishte deklaruar që në emision ishte vetëm ... Read More

E papritur: Antonela “e tradhton” Atdheun, del për darkë me Fationin

28/04/2021

Konkurrentja e emisionit “Për’puthen”, Antonela Berishaj, kohë më parë kërkoi rikthimin në emision të konkurrentit nga Kosova, Atdhe Xheravina. Pas rikthimit të tij, dyshja zhvilluan ... Read More

I la djemtë pa fjalë, Vallëzimi sensual i konkurrentes së re të “Përputhen”

01/04/2021

Vallëzim i nxehtë. Konkurrentja e re bëri një hyrje krejt ndryshe në “Përputhen”. Në puntantën e sontme në “Përputhen” programit iu bashkua edhe një konkurrente ... Read More

Jasmina publikon foton duke e puthur Andin

06/03/2021

Jasmina Kadriu, konkurrentja e “Për’puthen” gjatë javës së fundit ka qenë në mes të tre konkurrentëve, Andit, Atdheut dhe Erlindit, e që sic duket është ... Read More

Antonela konfirmon ‘Përputhjen’ me Mevlanin, e quan burrë

25/02/2021

Nuk pritej, Antonela e quan burrë Mevlanin. Konkurrentja e emisonit “Përputhen” ka një simpati për protagonistin të cilën e shpreh pothuajse çdoherë. Sapo ka bërë ... Read More

Shpërthen Ana, heq këpucën dhe godet Bledi Manen në emision

21/02/2021

Ana heq këpucën dhe godet Bledi Manen në emision. Ana, ish konkurrentja e Për’puthen ishte në rubrikën “Trotuar” në E diell, nuk ka hezituar që ... Read More

Kush është konkurrentja e re e “Përputhen” që ngriti në këmbë studion

15/02/2021

Konkurrentja më e re në Për’puthen, kush është vajza e re që “vuri në lëvizje” djemtë. Sara është konkurrentja më e re e “Për’puthen” që ... Read More

Erza e “It’s my love” më në fund e pranon se ka një fëmijë, flet me lot në sy

09/02/2021

Erza e “It’s my love” flet për fëmijën e saj. Konkurrentja e emisionit “it’s my love” ka treguar se ajo është nënë e një djali. ... Read More

Në lidhje dashurie me Andin? – Melisa largohet përfundimisht nga “Përputhen”

06/02/2021

Melisa largohet përfundimisht nga “Përputhen” Melisa duket se po largohet përfundimisht nga emisioni. Konkurrentja nga “Përputhen” së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes pas ... Read More