Tag: konfirmon

Pasi e dëboi, Australia merr këtë vendim shokues për Gjukoviqin!

17/01/2022

Australia konfirmon se Gjokoviqit ia ka ndaluar hyrjen për tri vjet Novak Gjokoviq nuk do të mund të hyjë në Australi në tri vjetët e ... Read More

Milan merr lajmin e keq nga Ibrahimovic

21/12/2021

Pioli e konfirmon mungesën e Ibrahimovic për ndeshjen e nesërme. Stefano Pioli ka konfirmuar se sulmuesi veteran, Zlatan Ibrahimovic do të mungojë në ndeshjen e ... Read More

Maluma zyrtarizon ardhjen në Tiranë, ja data

14/12/2021

Maluma konfirmon zyrtarisht se do të vijë në Tiranë. Fillimisht, koncerti i tij ishte paralajmëruar shumë kohë më pare, por pandemia bëri të anulohej. Vetë ... Read More

Junuzaj te Barcelona?- Ky është lajmi i fundit

12/12/2021

E konfirmon gazetari spanjoll: Barcelona vihet seriozisht pas Januzajt. Futbollisti belg me origjinë shqiptare, Adnan Januzaj mund të transferohet te Barcelona, në janar ose më ... Read More

Përfundon vitit para kohe për yllin e Juventusit

28/11/2021

Juventusi konfirmon lëndimin e Chiesas, ja sa ndeshje mund të mungojë italiani. Juventus konfirmon se Federico Chiesa është jashtë fushës deri pas Krishtlindjeve me një ... Read More

‘Arsenal dhe Milan po me kërkojnë, unë dëshirojë kalimin tek ky ekip’

22/11/2021

Sanches konfirmon largimin nga Lille Mesfushori i Portugalisë, Renato Sanches ka konfirmuar largimin e tij nga kampioni në fuqi i Francës, Lille. Sanches ka thënë ... Read More

Po bëhet nënë e dy binjakëve, Genta Ismajli po bëhet gati edhe për martesë

05/10/2021

Genta Ismajli po bëhet gati për martesë, e konfirmon vetë ajo Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është shtatzënë. Ajo dhe partneri i ... Read More

Mourinho flet pas festimit të ‘çmendur’, tregon nëse ka pësuar ndonjë lëndim muskulor

13/09/2021

Mourinho konfirmon me shaka se nuk ka pësuar ndonjë lëndim muskulor gjatë vrapimit festiv. Jose Mourinho e ka shfrytëzuar profilin e tij në Instagram për ... Read More

‘Kokëdhimbje’ për Allegrin, Juventusi luan me gjashtë mungesa të mëdha ndaj Napolit

10/09/2021

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri konfirmon se lojtarët nga Amerika e Jugut, përfshirë Paulo Dybalan, nuk do të jenë në dispozicion për ndeshjen kundër Napolit ... Read More

Juventus ia bën dhuratë Allegrit super lojtarin

31/08/2021

Marrëveshje 4 vjeçare: Juventus konfirmon transferimin e ri. Zonja e Vjetër po e përmbyllë këtë merkato me një ardhje të re. Plani i Biankonerëve është ... Read More

Milot Rashicës i ndalohet të udhëtojë drejt Gjeorgjisë

31/08/2021

Norwichi konfirmon se Rashica s’mund të udhëtojë me Kosovën drejt Gjeorgjisë Norwich City ka konfirmuar se Milot Rashica nuk do të lejohet të udhëtojë me ... Read More

Punë e kryer: Allegri e konfirmon largimin e Cristiano Ronaldos

27/08/2021

E kryer, Allegri e konfirmon largimin e Cristiano Ronaldos. Tashmë është e konfirmuar edhe zyrtarisht nga ana e trajnerit, Massimiliano Allegri – Cristiano Ronaldo i ... Read More