Tag: kompletuar

Këto janë super ndeshjet në shortin e Ligës së Kampionëve, kryesorja Barcelona – PSG

14/12/2020

Këto janë çiftet e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. Është kompletuar shorti i 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, me kampioni në ... Read More

“Gruaja dhe mami më e mrekullueshme në botë”, Elgiti i bën urimin e veçantë Kleas për ditëlindje

13/07/2020

Më të kompletuar se kurrë e gjen kjo ditëlindje Klea Hutën. Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Klea Huta, feston sot 27-vjetorin e lindjes. ... Read More

ZYRTARE: Leicester nënshkruan marrëveshjen me yllin e Serie A

08/08/2019

20:13 | 08/08/2019 Skuadra e Leicester City ka kompletuar transferimin e yllit të Sampdorias, në momentet e fundit e afatit kalimtar. ‘Dhelprat’ kanë nënshkruar me ... Read More

Emina Cunmulaj publikon portretin e bukur familjar

26/07/2019

22:54 | 07/26/2019 Emina Cunmulaj është shfaqur shumë e kompletuar pranë familjes. Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj është një prej emrave të njohur e ... Read More

ZYRTARE: Roma zbulon përforcimin e ri

17/07/2019

18:21 | 07/17/2019 Gianluca Mancini ka kompletuar transferimin te Roma. Skuadra nga ‘Olimpico’, ka njoftuar se ka kompletuar transferimin e Gianluca Mancini, nga Atalanta. “AS ... Read More

Nga shtrati i Mozzik dhe Loredanës, janë zgjuar më të kompletuar se kurrë 

17/04/2019

Mozzik dhe Loredana sot po e nisin ditën më të kompletuar se kurrë. Mozzik dhe partnerja e tij Loredana Zefi po vazhdojnë të jenë ndër ... Read More

“Ma Jolie”, lansohet klipi i ri nga Gent Fatali

16/03/2019

“Ma Jolie” mban titulli kënga më e re e Gent Fatalit, e cila është kompletuar edhe nga ana vizuale. Kënga e re është realizim i ... Read More

Adelina Berisha shfaqet joshëse në klipin e këngës “Gabim i bukur”

25/02/2019

“Gabim i bukur” është titulli i këngës më të re të Adelina Berishës, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Projekti është prodhim ... Read More

Xiaomi lansoi telefonin 5G me çmim shumë të volitshëm (Foto)

24/02/2019

Prodhuesi kinez Xiaomi, i njohur për prodhimin e telefonave shumë të kompletuar dhe me çmime të volitshme, prezantoi telefonin e ri që nuk dallon shumë ... Read More

Godin: Ishte ndeshje e mrekullueshme, Atletico bëri paraqitje të kompletuar

21/02/2019

Diego Godin e ndjen se Atletico Madridi bëri një paraqitje të kompletuar dhe efektive, si në mbrojtje ashtu edhe në sulm, për të mposhtur Juventusin ... Read More

Tayna lanson klipin e “Ring Ring”, thotë se është këngë personale për të

16/02/2019

“Ring Ring” është titulli i këngës më të re të Taynas, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Producenti Cricket qëndron prapa kësaj ... Read More

Rina sjell imazhe nga xhirimet e klipit të ri

10/02/2019

Ka kohë që Rina Balaj e ka paralajmëruar këngën e re, të cilët do ta lansojë të kompletuar edhe nga ana vizuale. “Ilegal” do të ... Read More