Tag: kompleton

ZYRTARE: Arsenali kompleton një tjetër transferim

20/08/2021

Arsenali kompleton transferimin e portierit Ramsdale. Arsenali ka kompletuar transferimin e portierit anglez Aaron Ramsdale. Portieri anglez është bashkuar me skuadrën londineze nga Sheffield United. ... Read More

Punë e kryer: De Paul kompleton transferimin te Ateltico Madrid

12/07/2021

De Paul kompleton transferimin te Ateltico Madrid. Atletico Madrid ka kompletuar transferimin e mesfushorit De Paul nga Udinese. Pas shkëlqimit në Seria A dhe në ... Read More

Nora e fiton të bronztën, kompleton hat-trickun e medaljeve për Kosovën

11/01/2021

Nora kompleton hat-trickun e medaljeve për Kosovën, e fiton të bronztën. Nora Gjakova ka arritur të fitojë medaljen e bronztë në Mastersin e Dohas në ... Read More