Tag: kompletohet

Lajm i mirë për Milan, ylli i madh rikthehet në stërvitje

07/04/2021

Skuadra e Milanit po kompletohet, Mandzukic rikthehet në stërvitje. Sulmuesi i Milanit Mario Mandzukic është rikthyer në stërvitje me skuadrën. Lojtari po bëhet gati për ... Read More

Një tjetër lojtar rikthehet nga lëndimi, skuadra e Milanit po kompletohet

09/02/2021

Skuadra e Milanit po kompletohet, një tjetër lojtar rikthehet nga lëndimi. Ismael Bennacer thuhet se është kthyer në stërvitje me grupin dhe është gati të ... Read More

Milan merr një lajm fantastik para ndeshjes ndaj Crotones

04/02/2021

Skuadra e Piolit po kompletohet dita ditës, një tjetër lojtar rikthehet në stërvitje. Matteo Gabbia thuhet se është rikuperuar nga lëndimi i tij i gjurit ... Read More

Malet nënujore dhe anijet e humbura mund të zbulohen, nëpërmjet hartave të tabanit të detit që do të kushtojnë deri në tre miliardë dollarë (Foto)

05/03/2019

Shkencëtarët kanë nisur punën, për një hartë të tabanit të detit, që do të kompletohet deri më 2030. Vetëm nëntë për qind e sipërfaqes së ... Read More