Tag: kombinuar

Sandalet unike pritet të kushtojnë 534 euro

10/06/2021

Dizajni i ri ka kombinuar sandalet prej gome me taka dhe vjen në një larmi ngjyrash. Ndërsa aktualisht është e paqartë se sa do të ... Read More

Learta një nënë me shumë shije, kaq bukur i ka kombinuar fëmijët për Bajram

13/05/2021

Sa bukur i ka kombinuar Learta fëmijët për Bajram. Learta Jakupi është një nga emrat më të lakuar në mediat rozë. Reja e Shyhretes merrë ... Read More

Kështu mund të përfitoni nga ndryshimi i orës

28/03/2021

Si të përfitoni nga ndryshimi i orës? Ndryshimi i orës përkthehet në ditë të gjata dhe net të shkurtra. Kombinuar me motin e ngrohtë, ditët ... Read More

Uji me xhenxhefil: Pija e shëndetshme që djegë dhjamin nga beli, shpina dhe kofshët

28/01/2019

Humbja e peshës më së miri arrihet duke i kombinuar ushtrimet fizike me një dietë të shëndetshme e të balancuar mirë. Sidoqoftë, ka shumë perime ... Read More