Tag: kolegët

“Turp të qahen këngëtarët për lekë”, Ermal Fejzullahu sqaron deklaratën: Arti im nuk është vetëm pazar

24/07/2020

I ftuar në emisionin ‘Ora Verore’ këngëtari Ermal Fejzullahu u shpreh se kolëgët e tij nuk duhet të ankohen se nuk kanë para, pasi në ... Read More

Gent Fatali feston ditëlindjen, urimi i veçantë i partneres: I shtrenjti im

22/05/2020

Këngëtari Gent Fatali feston sot 26 vjetorin e lindjes. Mes urimeve të shumta nga kolegët, miqtë apo familjarët nuk kishte si të mungonte dhe ai ... Read More

Foto/ Dafina Zeqiri zbulon talentin e saj të fshehur

29/04/2020

Edhe këngëtarja Dafina Zeqiri, po ashtu si kolegët e saj apo dhe personazhe të tjerë të njohur ka qënë shumë aktive gjatë këtyre ditëve izolimi. ... Read More

Nga artisti që ka “rënë nga fiku”, deri tek ai që s’do bashkëpunonte kurrë, Tayna flet troç para publikut

07/01/2020

E ftuar në “Shiko kush luan”, Tayna i tha të gjitha çfarë mendonte për kolegët. Gjatë lojës “Paintball”, ajo u vendos përballë fotove të disa ... Read More

S4MM: Ju ishit të uritur për famë

23/11/2019

19:45 | 11/23/2019 S4MM ka ‘thumbuar’ kolegët e tij. S4MM është nga reperët shqiptar që nuk j’u ikë problemeve, tanimë të gjithë e dijnë se ... Read More

Infermieret ecin me kilometra për vizita mjekësore

23/05/2019

Mamia 53-vjeçare nga Kaçaniku, Teuta Isufi-Dogani së bashku me koleget e saj, ka një vit që ecin më gjatë se pesë kilometra në ditë që ... Read More

Skivi me thumb për ‘artistat milionera’, a e kishte direkt për Getin? 

08/04/2019

Skivi i ka thumbuar në njëfarë mënyre kolegët e tij këngëtarë. Skivi nëpërmjet një postimi në Instagram ka lënë të kuptohet se po i thumbon ... Read More

Zyra e presidentit, me para të shtetit, paguan fushën sportive për të luajtur Thaçi futboll

06/04/2019

Presidneti i Kosovës, Hashim Thaçi luan shpeshherë futboll me kolegët e tij të Zyrës së Presidencës. Mirëpo, për të luajtur futboll të vogël – siç ... Read More

​Albumi i Tunës vlerësohet lart edhe nga koleget e saj

23/03/2019

Përveçse nga fansat, albumi i ri i Altuna Sejdiut-Tunës, është mirëpritur edhe nga kolegët e këngëtares. Komente pozitive së fundmi ka bërë këngëtarja e mirënjohur ... Read More

Queen do të performojnë në Oscar

05/02/2019

Kitaristi legjendar i grupit “Quenn”, Brian May ka hedhur poshtë pretendimet se së bashku me kolegët e bendit të kenë refuzuar të performojë në ceremoninë ... Read More

Mirakovska: Kolegët duhet të dëshmojnë orientimin pro-evropian

19/10/2018

“Ju jeni dëshmitarë se kolegët gjatë gjithë kohës nuk kanë hequr dorë nga anëtarësimi në NATO dhe BE, dhe është momenti që atë sot ta ... Read More