Tag: kolegë

Xhemi Shehu në pritje të ëmbël? Arbana i bën të gjithë të dyshojnë me këtë foto

23/12/2020

Moderatoret Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu nuk janë vetëm kolege, por janë edhe dy mike shumë të mira, të cilat i shohim gjithmonë nën shoqërinë ... Read More

Kida tregon këmbët seksi duke marrë rreze dielli në pushime

30/05/2019

12:59 | 05/30/2019 Kida i ka treguar këmbët seksi. Kida, ashtu si edhe shumë kolege të saj të estradës, është shumë e angazhuar gjatë sezonës ... Read More