Tag: kohët

A po rikthehet si konkurrente në “Përputhen”, Tea jep përgjigjen që askush nuk e priste

13/04/2021

Ajo vazhdon të jetë edhe më tej në qëndër të vëmendjes. Tea ka qenë një nga emrat më të përfolur kohët e fundit, edhe pse ... Read More

E tepron Adelina, duke tentuar të reklamojë barkun ‘petë’ zbulon me shumë se ç’duhet!

29/12/2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, kohët e fundit dukshëm ka shtuar provokimet e saj. Tahiri gëzon një peshë ideale dhe ky fakt duket ta ... Read More

I dashuri i Adrianës ndanë një moment intim me aktoren

26/12/2020

Adriana Matoshi kohët e fundit po komentohet shumë për jetën private. Ndonëse ka qenë e martuar dhe e ndarë prej kohësh, ajo ka vazhduar jetën ... Read More

Jemi mësuar ta shohim të veshur shumë elegante, ja si duket kur vishet thjeshtë Atifete Jahjaga

25/12/2020

Atifete Jahjaga është komentuar kohët e fundit më shumë për dukjen e saj. Ish-presidentja ka ndryshuar goxha dukjen dhe për këtë ka marrë komente të ... Read More

Çfarë fshihet pas vdekjes së Maradonës?! Flet i biri: E pashë me sytë e mi që ishte…!

07/12/2020

Kohët e fundit kanë nisur hetimet për vdekjen e legjendës argjentinase, Diego Armando Maradona, për të cilin dyshohet se mund të jetë vrarë me qëllim ... Read More

Dua Lipa shpërthen në lot për komunitetin LGBTQ: Le të përqafojmë këta të rinj

02/12/2020

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka mbajtur një koncert kohët e fundit. Mirëpo, jo gjithçka shkoi ashtu siç duhej, pasi disa fansa të cilët mbanin në ... Read More

Ibrahimovic apo Ronaldo? Cili është më i rëndësishëm për skuadrat e tyre

24/11/2020

Kohët e fundit ka pasur shumë debate në media nëse Zlatan Ibrahimovic apo Cristiano Ronaldo janë më të rëndësishëm për skuadrat e tyre përkatëse. Ibrahimovic ... Read More

Patrisi bën një gjest shumë të pahijshëm, si do të reagoj Tuna?

23/11/2020

Tuna dhe Patrisi janë dy personazhe shumë të përfolura. Kohët e fundit siç duket janë bërë trend puthjet në buzë mes prindërve e fëmijëve sado ... Read More

Çfarë duhet të bëni kur lidhja bëhet monotone

01/11/2020

Mos u shqetësoni nëse ndjeni që kohët e fundit ju ka pushtuar monotonia në çift. Ka miliona mënyra për ta bërë më pak të mërzitshme ... Read More

Fjolla e dashuruar ‘kokë e këmbë’ në biznesmenin, në këtë mënyrë ja shpreh ndjenjat që ka

26/10/2020

Këngëtarja e mirënjohur, Fjolla Morina kohët e fundit është pjesë e pandashme e mediave rozë. Ajo po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale, duke bërë ... Read More

“Kanë tentuar të shesin me imazhin tim”, Einxhel Shkira heq dorë nga ekrani: Jam më shumë se ajo pjeshka mbi taka

21/08/2020

Einxhel Shkira është një ndër vajzat më të komentuara të shoëbizzit, mirëpo kohët e fundit ajo është distancuar nga ekrani. Për këtë moderatorja ka treguar ... Read More

Si po e menaxhon bota pandeminë Covid-19?

25/07/2020

Bota kohët e fundit është ballafaquar me një rritje të numri të rasteve me Covid-19. Vetëm në Evropë pandemia deri tani ka shkaktuar vdekjen e ... Read More