Tag: Klopp

Paraqitjen mbresëlënëse të Shaqirit, Klopp me deklaratë të papritur

09/01/2021

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp duket se e ka gjetur Xherdan Shaqirin e vjetër. Sulmuesi shqiptar u inkuadrua në pjesën e dytë në Kupë kundër ... Read More

Klopp jep lajmin e keq për tifozët e Liverpool

08/01/2021

Klopp dëshpëron tifozët, s’do të ketë blerje. Liverpooli ka nevojë për blerje, por Jurgen Klopp s’do të blejë. Ose më saktë, drejtuesit e Liverpoolit, për ... Read More

Trajneri i Liverpool: Jam i lumtur që ky vit përfundoi

01/01/2021

Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp, shprehet i kënaqur që ky vit përfundoi. Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp ka uruar vitin e ri në konferencën për ... Read More

Ndeshja përmbyllëse e vitit 2020, ‘dështon’ Liverpooli

31/12/2020

Liverpool ‘dështon’ në ndeshjen përmbyllëse të vitit 2020. Jurgen Klopp ka dështuar që të rikthehet te fitorja pas barazimit ndaj Ëest Brom ndeshjen e kaluar, ... Read More

Largimi i Salah, më në fund deklarohet edhe Jurgen Klopp

26/12/2020

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka bërë të ditur se nuk do ta detyrojnë askënd të qëndrojë pa dëshirën e tij në klub. Mirëpo trajneri ... Read More

Jurgen Klopp flet për mungesat, tregon se a do të rikthehet Shaqiri

24/12/2020

Jurgen Klopp ka folur për mungesat në ekipin e tij. Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka konfirmuar se Thiago Alcantara nuk do të rikthehet për ... Read More

Mungesat dhe rikthimet tek Liverpool, flet Jurgen Klopp

12/12/2020

Klopp flet për mungesat dhe rikthimet tek Liverpool. Të dielën luhet ndeshja ndërmjet Fulham dhe Liverpool, në kuadër të xhiros së 12-të të Premierligës. Liverpool ... Read More

Klopp e do me çdo kusht këtë lojtar në janar

07/12/2020

Klopp e do mbrojtësin e talentuar të skuadrës gjermane në janar. Liverpooli është i vendosur të bëjë një goditje në mbrojtje në afatin kalimtar të ... Read More

Humbja nga Atalanta, ky është reagimi i Kloppit

26/11/2020

Jurgen Klopp pa një ndeshje ‘tepër të fortë’ me Atalantan, por në fund të fundit e cilësoi si ‘një humbje e merituar’ për skuadrën e ... Read More

Mungon Klopp, këto janë 10 të nominuarit për çmimin trajneri i shekullit

23/11/2020

Këta janë 10 të nominuarit për çmimin trajneri i shekullit, mungon Klopp. Janë publikuar emrat e 10 trajnerëve të nominuar për çmimin e trajnerit më ... Read More

Befason Klopp: Tetë klube janë aktualisht në garë për titullin e Ligës Premier

20/11/2020

Klopp beson se tetë klube janë aktualisht në garë për titullin e Ligës Premier. Jurgen Klopp beson se tetë klube janë aktualisht në garë për ... Read More

A e kishte me Shaqirin? – Klopp çartet për skemën e gabuar në fund të ndeshjes

08/11/2020

Klopp çartet për skemën e gabuar në fund të ndeshjes. Manchester City dhe Liverpooli i kanë ndarë pikët në xhiron e tetë në Premierligë. Skuadra ... Read More