Tag: klipin

Melisa ka disa fjalë për Andin pasi ai u shfaq në videoklipin e këngëtares kosovare

13/04/2021

U shfaq në klipin e këngëtares së njohur, Melisa ka disa fjalë për Andin. Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Andi dhe Melisa, kanë qenë mjaft të ... Read More

Njihuni me vajzën e re të “Për’Puthen”, fut në sherr konkurrentët, kapet me Melisen e Ledianen

25/01/2021

Njihuni me vajzën e re të “Për’Puthen”. Vajza e re në Përputhen është Antonela, e cila në klipin e saj prezantues tha se la Italinë ... Read More

U përfol shumë për super-femrën në klipin e Dafina Zeqirit, mësoni se kush është ajo

23/10/2020

Mësoni se kush është super femra, në klipin e Dafina Zeqirit. Dafina Zeqiri gjatë ditës së djeshme ka publikuar klipin e këngës “Zili Zili”. Projekti ... Read More

Probleme me policinë për Dua Lipën/ Theu rregullat e COVID, ndërpriten xhirimet

16/10/2020

Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”. Por jo gjithçka ... Read More

Modelja rrëfen takimin e sikletshëm: Më ftoi për darkë, por pagova unë

02/10/2020

Modelja shqiptare Fiona Metohu, të cilën e kemi parë në klipin e Capital T “Braziliane”, ishte e ftuar ditën e djeshme në emisionin “ABC e ... Read More

Macja e Nora Istrefit në klipin e ri kushton shumë shtrenjtë, ky është çmimi

21/04/2019

Macja e Nora Istrefit në klipin e ri kushton shumë shtrenjtë, ky është çmimi Në klipin e ri të motrave Istrefi shihet edhe një mace, ... Read More

Skena që ngjalli dyshime nëse Ronela ka veshur apo jo të brendshme në klip

04/04/2019

Skenat në klipin e ri të Ronela Hajatit janë shumë të 'nxehta' sidomos një moment i cili mund të ju ketë ikur. Ka disa ditë ... Read More

Dua Lipa do të jetë pjesë e filmit të ri të James Bond 

03/04/2019

Dua Lipa do ta realizojë klipin e kolonës zakore për James Bond. Mediat e huaja kanë bërë të ditur se këngëtarja kosovare, Dua Lipa do ... Read More

Pas lëvizjeve provokuese në klipin e Getit, shikojeni si e quan Klaudia reperin

02/04/2019

Pas lëvizjeve provokuese në klipin e Getit, shikojeni si e quan Klaudia reperin Getoar Selimi dje publikoi këngën e re, në klipin e së cilës ... Read More

Mario Dedivanoviç komplimenton grimin e Sellmës në fytyrën e Era Istrefit

19/03/2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, në pak ditë do të publikojë klipin e saj më të ri në bashkëpunim me motrën e saj, Norën. ... Read More

Kehlani publikon videoklipin “Butterfly”

07/03/2019

Kehlani ka publikuar videoklipin e ri të titulluar “Butterfly”. Këngëtarja e zhanrit R&B ka pësuar ndryshim të formave në klipin e xhiruar prej Trey Lyons. ... Read More

Samanta: Ka kohë për martesë, Elinel është Eminemi i Shqipërisë

13/01/2019

Samanta Karavella është ndarë tejet e kënaqur nga puna e realizuar së fundmi në klipin e ri. “Vonë” është projekti më i fundit i këngëtares ... Read More