Tag: Klea

Klea Huta plot sharm dhe elegancë në natën tiranase

01/12/2020

Klea Huta është kthyer padyshim në një nga moderatoret më të dashura të ekranit. Me sharmin dhe elegancën e saj, ndonëse ka vetëm pak muaj ... Read More

Klea Huta na la me gojë hapur! Moderatorja zbulon ‘look-un’ për puntatën e sotme

17/11/2020

Moderatorja Klea Huta do të vijë me një tjetër look në ekran në puntatën e tretë të emisionit të ri “Këngë moj”, i cili rezultoi ... Read More

Transformimi i ëmbël i Klea Hutës, moderatorja i habit të gjithë me pamjen e re

10/11/2020

Klea Huta, një ndër moderatoret më të dashura për publikun është rikthyer pas shumë kohësh në ekran. Klea do të moderojë spektaklin “Këngë moj”, ku ... Read More

 “Humba 16 kg muajin e parë pas lindjes”/ Klea Huta rrëfen komplikacionet pas lindjes

07/11/2020

Prej muajsh Klea Huta është bërë nënë e vogëlushit Krid. Ajo që na ra në sy menjëherë është se moderatorja u rikthye në top formë ... Read More

Rikthehet në ekran Klea Huta, mahnit me pamjen në spektaklin e sotëm

03/11/2020

Moderatorja Klea Huta është rikthyer në ekran, ndërsa do të moderojë spektaklin “Këngë moj”, që do transmetohet në orën 21:00 në Vizio Plus, ku do ... Read More

Klea Huta publikon foton e vogëlushit, ja çfarë pëlqen Krid

17/10/2020

Katër muaj më parë, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilin e quajtën, Krid. Pas ... Read More

Klea ia sjell në majë të hundës Elgitit: Ç’të bën gruaja, s’ta bën as perëndia

14/10/2020

Dyshja e dashur për publikun Klea Huta dhe Elgit Doda, nuk i kursejnë në rrjete sociale momentet e shumta nga përditshmëria e tyre. Mbrëmjen e ... Read More

Klea Huta i rikthehet karrierës, por gjen kohë të ushqej me gji edhe djalin

19/09/2020

Klea Huta i rikthehet angazhimeve të saj. Tanimë si nënë, duket se periudha e lejes ka përfunduar për të, duke pasur një rikthim edhe më ... Read More

Klea Huta poston foton e ëmbël me vogëlushin e saj: Je gjithçka për mua (Foto)

04/08/2020

Moderatorja e dashur për publikun Klea Huta dhe Elgid Doda u bënë prindër të një djali në fillim të muajit qershor. Përmes postimeve në rrjetet ... Read More

“Gruaja dhe mami më e mrekullueshme në botë”, Elgiti i bën urimin e veçantë Kleas për ditëlindje

13/07/2020

Më të kompletuar se kurrë e gjen kjo ditëlindje Klea Hutën. Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Klea Huta, feston sot 27-vjetorin e lindjes. ... Read More

Foto sa një mijë fjalë, Elgit Doda na prezanton me Kridin

17/06/2020

Çifti shumë i dashur për publikun, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë pak ditë më parë. Klea solli në ... Read More

Foto/ Klea ndan momentet e ëmbla pranë vogëlushit të saj: Më ndryshove jetën

06/06/2020

Dyshja e dashur për publikun Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë dy ditë më parë. Lajmi u bë me ... Read More