Tag: klauzolën

Barcelona me klauzolë të ‘çmendur’ për Pedrin

04/11/2020

Barcelona vendos për klauzolën e Pedrit – është 400 milionë euro. Sipas mediave në Spanjë vetëm detalet kanë mbetur që ai të nënshkruajë me klubin ... Read More

Interi do t’ia zbret klauzolën e largimit Icardit, nëse e nënshkruan kontratën e re

25/02/2019

Interi është i përgatitur të heqë klauzolën e blerjes së Mauro Icardit në bisedimet për kontratën e re. Negociatat po vazhdojnë midis shefit të Interit, ... Read More

Unitedi nuk i ndahet Manolasit

06/01/2019

Manchester Unitedi është gati të paguajë klauzolën e lirimit prej 36 milionë euro dhe të transferojë mbrojtësin e Romës, Kostas Manolas. Giallorossët janë duke negociuar ... Read More