Tag: Këtu

Arjani shpërthen keq ndaj Locos: Përjashtojeni

10/03/2021

“Qërrohu nga këtu o plehrë, përjashtojeni”, Arjani shpërthen ndaj Locos. Opinionisti Arjan Konomi nuk e ka përmbajtur veten pas story-t që Loco kishte hedhur në ... Read More

Nëse e pini kafen në këtë orë në mëngjes, mund ta keqësoni shëndetin tuaj

29/01/2021

A jeni një fans i zjarrtë i kafesë? Nëse po, mos u shqetëso. Ne nuk jemi këtu për t’ju thënë që të mos pini më ... Read More

Nëse jeni përdorues i iPhone duhet të bëni këtë veprim çdo javë

05/01/2021

Këtu kemi një këshillë të thjeshtë. Rindizni telefonin çdo javë ose siç njihet ndryshe “Restart.” Mbajmë mend një kohë kur të gjithë kishin nevojë për ... Read More

Kaq e re është nëna e Adelina Tahirit: Cila është mami këtu e cila vajza?

01/01/2021

Adelina thotë: Kush është mami këtu e kush vajza? Ditë më parë Adelina Tahiri dhe motra e saj Diana morën vëmendje duke u shfaq të ... Read More

Gjashtë arsye pse ju duhet të pini ujë të ngrohtë me limon në mëngjes

12/11/2020

Këtu ju keni të gjitha përfitimet nëse konsumoni limonadë të nxehtë në mëngjes: Ndihmon tretjen Jo vetëm që uji i ngrohtë stimulon stomakun tuaj dhe ... Read More

Provoni këtë sfidë 14 ditore nëse doni të humbisni 9 kg

20/08/2020

Këtu do ju ofrojmë një mënyrë se si të bini nga pesha në mënyrë të thjeshtë brenda 14 ditëve. Dhe gjëja më pozitive e kësaj ... Read More

Shenjat zodiakale me besimin më të madh tek vetja dhe aftësitë e tyre

05/06/2020

Këtu do të zbulojmë se cilat janë shenjat e zodiakut që kanë besim të madh në vetvete dhe në aftësitë e tyre. Mendoni se shenja ... Read More

10 qytetet, që ofrojnë festën më të çmendur të Vitit të Ri

24/12/2019

Disa qytete po shesin biletat për muajt e Vitit të Ri paraprakisht dhe këtu janë dhjetë qytete që presin më “çmendurisht” festën e Vitit të ... Read More

3 ushqimet që s’duhet t’i lani kurrë para se t’i gatuani

20/11/2019

Që të vegjël na kanë mësuar të lajmë çdo gjë që hamë, përjashtojmë këtu ushqimet e përpunuara, pasi higjiena është e vetmja mënyrë që arrin ... Read More

Provoni këtë sfidë 14 ditore nëse doni të humbisni 9 kg! Rezultatet do t’ju habisin

11/11/2019

Këtu do ju ofrojmë një mënyrë se si të bini nga pesha në mënyrë të thjeshtë brenda 14 ditëve. Dhe gjëja më pozitive e kësaj ... Read More

Facebook shton një opsion, do t’i paguajë publikuesit

28/10/2019

Nga Facebook, ka një mesazh për industrinë skeptike të lajmeve: Ne jemi këtu për t’ju ndihmuar. Rrjeti social ka prezantuar para publikut mundësinë Facebook News, ... Read More

Kjo është arsyeja që shkakton rënien e menjëhershme të flokëve

16/10/2019

Shëndeti i mirë i organizmit pa dyshim që reflektohet edhe në pamjen e jashtme të tij. Këtu futen sigurisht flokët e shëndetshëm apo lëkura e ... Read More