Tag: Kessie

Lamtumirë Milan, ylli i madh po transferohet në Premir Lig

28/09/2021

Gjigantët anglez duan transferimin e Kessie. Mesfushori duket se nuk do të rinovojë kontratën me Milanin. Franck Kessie ka kontratë të vlefshme me Milanin deri ... Read More

Milan bën ‘boom’-in e madh, transferon yllin e Atleticos

24/09/2021

Kessie drejt largimit: Milan transferon yllin e Atleticos. Rosonerët kanë gjetur zënvendësuesin e Kessie. Rinovimi i kontratës me Franck Kessie është temë aktuale te Milani ... Read More

Maldini mjeshtër i merkatos, po e trasnferon super lojtarin me kosto zero

22/09/2021

Maldini ka gjetur zëvendësuesin e Kessie me kosto zero. Franck Kessie drejt largimit, Paolo Maldini ka gjetur zëvendësuesin e tij me parametra zero. Rinovimi i ... Read More

Milan nuk heq dorë nga ky futbollist

20/09/2021

Drejtori i Milanit, Paolo Maldini ka shpresë se skuadra e tij mund të bindë Franck Kessie të nënshkruajë një kontratë të re. Skuadra e Serie ... Read More

Menaxhmenti i Milanit nuk po arrin të kuptohet me këtë lojtar

19/09/2021

Menaxhmenti i Milanit ka mbetur i habitur nga mënyra se si Franck Kessie po trajton negociatat për rinovimin e tij. Sipas Tuttosport ,Kessie kishte deklaruar ... Read More

Liverpool,PSG e Tottenham i vihen pas yllit të Milanit

18/09/2021

Kërkesat e Franck Kessie, kanë vënë bisedimet mbi rinovimin e tij në gatishmëri me të paktën tre klube që kanë treguar interes, thuhet në një ... Read More

Milan në aksion, po e transferon zëvendësuesin e Kessie nga Franca

14/09/2021

Franck Kessie nuk ka venduar ende të nënshkruaj kontratë të re me Milanin. Kjo ka bërë që drejtuesit e klubit kuq e zi të interesohen ... Read More

Milan nuk pret shumë, e gjen zëvendësuesin e Kessies

14/09/2021

Asgjë nga rinovimi: Milan ka gjetur zëvendësuesin e Kessie. Kessie drejt largimit, Rosonerët kanë gjetur zëvendësuesin. Rinovimi i kontratës me Franck Kessie është temë aktuale ... Read More

Kessie ka ‘marrë oferta të bujshme’ nga Chelsea dhe PSG, cili do të jetë vendimi i Milanit?

08/09/2021

Franck Kessie ende nuk ka vendosur për të ardhmën e tij, pas përfundimit të kontratës me Milanin në vitin 2022. Lojtari i Bregut të Fildisht ... Read More

Milan jep lajmin e mirë për Ibrahimovic

07/09/2021

Ibra dhe Kessie po punojnë që të rikthehen kundër Lazios. Dyshja e Milanit, Zlatan Ibrahimovic dhe Franck Kessie janë duke punuar shumë që të kthehen ... Read More

PSG synon transferimin e Kessie pa asnjë cent!

07/09/2021

Franck Kessie duket se do të largohet nga Milani. Kessie ka kontratë me Milanin të vlefshme deri në qershor të vitit 2022. Futbollisti së fundmi ... Read More

PSG po e transferon yllin e madh të Milanit

06/09/2021

PSG në bisedime me Milanin për Kessie, kërkon ta marrë qysh në janar. Paris Saint-Germain raportohet se e ka kontaktuar Milanin, duke shpresuar se mund ... Read More