Tag: këshillë

Nëse jeni përdorues i iPhone duhet të bëni këtë veprim çdo javë

05/01/2021

Këtu kemi një këshillë të thjeshtë. Rindizni telefonin çdo javë ose siç njihet ndryshe “Restart.” Mbajmë mend një kohë kur të gjithë kishin nevojë për ... Read More

Barack Obama: Para se të kurorëzoheni, bëni vetes këto tri pyetje!

25/09/2019

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, ka dhënë këshillë për të gjitha ata të cilët nuk mendohen mirë “Keni filluar të jetoni ... Read More

Mjaftojnë 2 gota në ditë dhe dhjami i barkut do të zhduket si me magji

11/06/2019

Një këshillë shumë efikase për largimin e kilogramëve të tepërt. Edhe pse gjatë majit koha nuk ka qenë aq premtuese sa do të donim, vera ... Read More

Berbatov ka një këshillë për Man Utd: Këtë lojtar duhet ta transferoni

27/04/2019

Legjenda bullgare e futbollit, Dimitar Berbatov, ka dhënë një këshillë për ish skuadrën e tij, Manchester United. Në prag të afatit kalimtar të verës, lojtari ... Read More

Seedorf ka një këshillë për Zidane

21/04/2019

Clarence Seedorf ka dhënë një këshillë për trajnerin e Real Madrid, Zinedine Zidane. Kampionët në fuqi të Ligës së Kampionëve kanë luajtur një sezon të ... Read More

‘Man Utd ta transferojë Kanten, Lukaku dhe Matic duhet të largohen’

13/04/2019

18:30 | 04/13/2019 Ish ylli i Manchester United ka dhënë një këshillë për skuadrën para afatit kalimtar të verës. Lee Sharpe, i cili luajti për ... Read More

Legjenda e Chelsea ka një këshillë për skuadrën: ‘Largojeni Higuain, afrojeni Icardin’

12/04/2019

Legjenda e Chelsea ka një këshillë për skuadrën: ‘Largojeni Higuain, afrojeni Icardin’ Duket se Gonzalo Higuain nuk ka bindur me paraqitjet e tij tek skuadra ... Read More

Ferdinand i tregon Man Utd se si ta ndalin Messin

10/04/2019

Rio Ferdinand i ka dhënë një këshillë lojtarëve të Manchester United se si ta ndalin sonte Leo Messin. Manchester United dhe Barcelona do ta zhvillojnë ... Read More

“Titanik 2”, Ibrahimi: Akuza e PSP-së ishte e vonuar

18/12/2018

18 Dhjetor 2018 / 15:06 Kjo këshillë e Menduh Thaçit drejtuar Bedredin Ibrahimit, të dytë të dyshuar për parregullsi zgjedhore, nuk dha rezultat. Ibrahimi edhe ... Read More