Tag: këngëtarëve

Shyhretja publikon foto në shoqëri të vajzave të saj, ky detaj tërheq gjithë vëmendjen

21/09/2021

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Remzie Osmani shfaqet me veshje tradicionale, po duket si nuse

21/09/2021

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u ... Read More

Vjollca Haxhiu shfaqet linjat trupore në këtë fustan të ngushtë, kaçurrelët e saj marrin vëmendjen

14/09/2021

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas ... Read More

Shyhretja publikon foton më të ëmbël krah burrit të saj

02/09/2021

Shyhrete Behluli, vazhdon të jetë njëra prej këngëtareve më të dashurua për publikun. Ani pse ka kohë që është në skenë, ajo prapë se prapë ... Read More

Afërdita tregohet e zonja edhe në gatim, kaq e bukur po i del flija

24/08/2021

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të performojnë në dasma e në festa ... Read More

Shkurte Fejza tregon çfarë raporti ma me motrat Braha

15/08/2021

Dikur flitej shumë për konflikte e xhelozi mes këngëtareve të estrades, por asgjë nuk dihej sakt dhe konkretisht, shkruan Kosovarja. Tani gjërat po bëhen shpejtë ... Read More

Dafina Zeqiri bëhet një zeshkane e bukur

13/08/2021

Dafina Zeqri është padyshim një prej këngëtareve më të dashura nga publiku shqiptar. Këngët e saj janë hite të padiskutueshme që nga ato të parat, ... Read More

Kështu duket nga afër fytyra e Remzie Osmanit

12/08/2021

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u ... Read More

‘Ngjyra e kuqe shumë i ngjan, është e veçantë’, Ryva do ta ‘shkrijë’ burrin e saj me këtë paraqitje

09/08/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Ryva provokon nga vetura, stili i flokëve merr vëmendjen

03/08/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Shyhrete Behluli si adoleshente bën ‘sfitlatë’ me fustanin e ri

03/08/2021

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Nora Istrefi me këtë video sigurisht se do ta ‘çmend’ edhe Robertin, minifundi i saj merr gjithëvëmendjen

03/08/2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More