Tag: këngëtarëve

E veshur në të zezë, Edona shfaqet si një zonjë e rëndë në paraqitjen e fundit

18/01/2021

Edona Llalloshi po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të preferuara nga publiku kosovar. Këngët e saj që nga ato të parat dëgjohen me ... Read More

Vjollca pranoi një befasi shumë të këndshme nga këta persona që i njihni të gjithë

18/01/2021

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas ... Read More

Nora shfaqet nga aeroplani privat, ja kush janë dy personat qe po e shoqërojnë

18/01/2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Gresa e Shkurta bëhen gati për të dal, veshja e tyre mori tërë vëmendjen

15/01/2021

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More

Ryva bëhet gati për të dal, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

14/01/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Vjollca Haxhiu habiti të gjithë me stilin e fundit të flokëve

13/01/2021

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas ... Read More

Më në fund, Fifi tregon se a është në lidhje

09/01/2021

Fifi ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura shqiptare. Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo. ... Read More

Gresa Behluli ka dalur për kafe me shoqe, mori vëmendjen me pamjen e saj

07/01/2021

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More

Ҫfarë ndodhi me të? Nora Istrefi shfaqet me lot në sy

06/01/2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i ... Read More

Rregullohet e vishet me fustan shumë të ngushtë, Vjollca po duket si vajzë e re

04/01/2021

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas ... Read More

Një nënë e kujdesshme si Ryva Kajtazi, kaq bukur e ka veshur vajzën për festën e Vitit të Ri

02/01/2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe ... Read More

Shyhretja dhe familja e saj me urim për Vitin e Ri, pamje nga festa në familjen Salihu

31/12/2020

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ... Read More