Tag: këngëtare

Edona ka përgatitur darkë të shijshme për familjen, shikoni reagimin e vajzës së saj

22/01/2021

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare. Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo. Edona përveç që ... Read More

Kush ia bëri Leonora Jakupit këtë befasi kaq të këndshme

21/01/2021

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Adelina vishet e rregullohet njësoj me motrën e vogël, po duken si binjake

18/01/2021

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës ... Read More

Violeta del në qytet me veshje sportive, lë ‘pa mend’ me pamjen

15/01/2021

Violetë Kukaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer për publikun. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e ... Read More

Leonora rregullohet bukur për burrin e saj, po duket si ‘kukull’

15/01/2021

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Një femër me fat si Leonora, pranoi dhuratën më të bukur

12/01/2021

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Mbahuni djema, Adea Pula ekspozon asetet e saj bombastike!

09/01/2021

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë. Tani ajo është rritur dhe duket krejt ... Read More

Violeta vishet plot stil për të dalë, palltoja e saj merr gjithë vëmendjen

08/01/2021

Violetë Kukaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer për publikun. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e ... Read More

Fifi vishet në fustan të ngushtë, vë në pah linjat pas dobësimit

08/01/2021

Filloreta Raçi vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, ... Read More

Po të mos ishte këngëtare, Elvana tregon se çfarë profesioni do të kishte

08/01/2021

Këngëtarja Elvana Gjata tregon se çfarë profesioni do të kishte po të mos ishte këngëtare. Elvana Gjata është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të ... Read More

Edona publikon foto nga kuzhina, kaq grua e kujdesshme është ajo

07/01/2021

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare. Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo. Edona përveç që ... Read More

Burri milioner ia mbush dhomën me dhurata, shikoni reagimin e Adelinës

07/01/2021

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës ... Read More