Tag: këngëtare

I ka kaluar të 40-tat, Leonora i lë pa fjalë të gjithë me paraqitjen e fundit

15/05/2021

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Adea Pula sot feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite mbushi sot

10/05/2021

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë. Tani ajo është rritur dhe duket krejt ... Read More

Shyhretja duket si çikë e re me këtë veshje

06/05/2021

Me kompletet e portokallta Shyhretja duket si vajzë e re. Shyhrete Behluli është një këngëtare që në shumë aspekte merr vëmendje për stilin e veçantë ... Read More

“Me loqkën”, Gili publikon foto në krahët e kësaj bukuroshe

04/05/2021

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e ... Read More

Si e humbi Elvana Gjata personin që i dha gjithçka?

30/04/2021

Elvana Gjata pa dyshim që di të këndoj, por jo më mirë se këngëtare të tjera me të cilat kë garuar tek shou i talentëve ... Read More

“Dashuria nuk qenka kopshtë me lule”, çka po ndodh me Ryva Kajtazin?

28/04/2021

Aktore e këngëtare që skenën e ka si shtëpinë e saj. Ryva Kajtazi është personazh publik shumë familjar për një publik të tërë, pasi prej ... Read More

Kështu vishet Edona Llalloshi kur shkon për vikend në katun

26/04/2021

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare. Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo. Edona përveç që ... Read More

Mimoza Shkudra po e shijon jetën, shfaqet joshëse në imazhin e fundit

25/04/2021

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun shqiptar. Që nga fillimi ajo u bë e preferuara e publikut, përcjell ... Read More

Mihrije Braha poston foto nga bregdeti, por vëmendja shkon diku tjetër

25/04/2021

Këngëtarja merr vëmendje me dukjen e saj. Mihrije Braha përveç si këngëtare, ajo shpesh reklamon edhe veshje të ndryshme, shkruan lajmi.net. Së fundi, ka publikuar ... Read More

Leonora e përmalluar për Princin

24/04/2021

Leonora Jakupi i kthehet e përmalluar Princit. E konfirmuar qindra herë si këngëtare e artiste, por edhe imazh unik dhe mjaftë i kërkuar. Tiparet karakteristike ... Read More

Shota për gratë shqiptare: Habitna kur i shoh gratë që hajnë si gjoja

23/04/2021

Aktorja Shota Baraliu, e shndërruar për një moment edhe në këngëtare, ka qenë në intervistë të emisionit Express Rozë Shota në këtë intervistë ka treguar ... Read More

Engji lajmërohet nga shtëpia, kështu po duket pa pikë grimi

15/04/2021

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo. Engji vazhdon të jetë ... Read More