Tag: këngën

Mundohuni të mos qani me këngën e re të Flori Mumajesit

29/12/2020

Përpiquni të mos qani me këngën e re të Flori Mumajesit. Flori Mumajesi është rikthyer me një baladë në këtë fundvit, pas një pauze të ... Read More

“Po plakeni duke vjellë tangërllëk”, Kledi Bahiti u kthehet ashpër  artistëve që kritikuan këngën e Peristerit: Ata që s’kanë b***ë të rrinë…

26/12/2020

Anxhela Peristeri u shpall fituese e “Festivalit të Këngës” me këngën “Karma’. Ashtu si çdo vit për fituesin pati kontestime dhe madje kënga e Anxhelës ... Read More

Robert Berisha dhe Ada Luka vijnë me “Kismet”

19/12/2020

Robert Berisha dhe Ada Luka publikojnë këngën e re “Kismet”. Këngëtarët Ada Luka dhe Robert Berisha ka në publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri. ... Read More

Sot u bë babë, Gold Ag bën edhe këtë veprim në ditën e flamturit

28/11/2020

Sot u bë baba për herë të parë, Gold AG publikon këngën “Babë e djalë”. Rperi Gold AG sot në ditën kur po festohet 28 ... Read More

“Nusja ime”, publikohen kënga e re e Bleros – Kujt ja dedikoi?

14/11/2020

Blero sjell këngën më të re “Nusja ime”. Blero ka publikuar projektin e ri muzikor në kanalin Youtube. Këngëtari i njohur shqiptar Blero ka publikuar ... Read More

“Jam shqiptar”, publikohet kënga nga Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl

21/10/2020

Shyhrete Behluli dhe artisti turk Sinan Akçıl, publikojnë këngën “Jam shqiptar”. Është publikuar bashkëpunimi i Shyhrete Behlulit me këngëtarin turk. Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete ... Read More

Ermal Fejzullahu zbulon arsyen pse e refuzoi propozimin e parë të Fifit

14/10/2020

Këngëtarët e njohur Ermal Fejzullahu dhe Fifi sollën këngën “Përjetësi’’ pak ditë më parë, projekt i cili u prit mjaft mirë nga publiku. Por me ... Read More

Rastësi apo kopje/ Çiljeta shfaqet në klipin e ri me pamjen orientale, që e kemi parë më herët

09/07/2020

Çiljeta Xhilaga ka lançuar këngën e saj të re. Menjëherë ra në sy stili ndryshe i këngëtares, që kishte zgjedhur të vinte e mbuluar në ... Read More

“Shqiptarët gjithë jetën kanë ngrënë groshë”, Capital T i kthehet ndjekësit

08/07/2020

Reperi i njohur Capital T ka postuar një video në ‘Instagram’  me këngën ‘Flawless, ku shkruan se është krenar për suksesin e projektit të tij ... Read More

Mozzik i vë vizën Loredanës: Mos u kthe më, kërko fatin tënd

08/05/2020

Reperi i njohur Mozzik ka lancuar këngën e tij më të re, të titulluar ‘Le të shkojmë’, e cila duket se është një dedikim për ... Read More

Era Istrefi habit me deklaratën e saj: Është vështirë, jam në procese shumë të ndërlikuara ligjore

28/03/2020

Këngëtarja me famë botërore Era Istrefi së fundmi publikoi këngën e re “No Maybes” në bashkëpunim me Arash dhe Ilkay Snecan. Në një status në ... Read More

Mozzik i drejtohet Loredanës me këngën e re: Kush po t´bje lule e kush po t´blen parfum

14/02/2020

Reperi i dashur për publikun, Mozzik ka publikuar këngën e tij më të fundit, në ditën e të dashuruarve. Vetëm brenda pak orësh, kënga ka ... Read More