Tag: këndellet

Tottenham mposht në udhëtim Aston Villan

21/03/2021

Këndellet Tottenham. Tottenham ka arkëtuar pikët e plota në udhëtim te Aston Villa. Pas eliminimit nga Liga e Evropës, Spurs u kthyen te rezultatet pozitive ... Read More

Këndellet Chelsea, fiton edhe kundër Newcastle

15/02/2021

Chelsea këndellet nën drejtimin e Touchel, fiton edhe kundër Newcastle. Chelsea “fluturon” në zonën Champions nën drejtimin e Thomas Tuchel. Me trajnerin gjerman në stol, ... Read More

Liverpool mposht bindshëm Cityn, ngjitet në pozitën e dytë

22/11/2020

Këndellet Liverpooli. Liverpooli e ka mposhtur 3-0 Leicester Cityn për të shkuar në pozitën e dytë në renditje në Premierligë, me 20 pikë, aq sa ... Read More

Chelsea 2-0 Tottenham: Pedro shkëlqen, Loris dështim

27/02/2019

Chelsea ka arritur të këndellet pas shumë problemeve duke fituar 2-0 ndaj Tottenhamit. Ndeshja ishte e tensionuar, sidomos nga fundi i saj. Lojtari më i ... Read More

Inter 0-1 Bologna: Notat e lojtarëve, dëshpërojnë Brozovic dhe Candreva

03/02/2019

Assesi të këndellet Interi në Serie A, zikaltrit dëshpëruan duke u mundur nga Bologna me rezultat 0-1. Golin e vetëm në takim e shënoi Federico ... Read More