Tag: këmbëngulur

Salah – Liverpool, ky është lajmi i fundit nga Anglia

13/01/2021

Fabinho ka këmbëngulur se Mohamed Salah është shumë i lumtur në Liverpool, në një kohë kur thashethemet për të ardhmen e sulmuesit egjiptian janë shumë ... Read More

Po largohet nga Arsenal? Mustafi vendos përfundimisht për të ardhmen

29/10/2020

Mustafi vendos përfundimisht për të ardhmen. Shkodran Mustafi ka këmbëngulur se dëshiron të qëndrojë në Arsenal, pavarësisht lajmeve se mbrojtësi shqiptar e kishte hedhur poshtë ... Read More

Njihuni me lojtarin që po refuzon Unitedin, Cityn dhe Chelsean

02/05/2019

Mbrojtësi i Crystal Palace, Aaron Wan-Bissaka ka këmbëngulur se ai nuk do bashkohet me Manchester Unitedin, Chelsean apo Manchester Cityn në verë. Wan-Bissaka po kalon ... Read More

ZYRTARE: Ozil zbulon se ku do të luajë në sezonin e ardhshëm

01/05/2019

Mesut Ozil ka këmbëngulur se do të qëndrojë te Arsenal edhe në sezonin tjetër. 30 vjeçari është lojtari më i paguar te Arsenal, por këtë ... Read More

Ish-ylli i Juventusit: Ajaxi mund ta eliminojë edhe Juventusin

27/03/2019

Edwin van der Sar ka këmbëngulur se Ajaxi mund ta mposhtë Juventusin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.Legjenda holandeze Va nder Sar, i cili ka ... Read More

Rakitic: Jam i kënaqur me interesimin e skuadrave të mëdha, por dua të mbetem te Barcelona

24/02/2019

Mesfushori kroat, Ivan Rakitic ka këmbëngulur se dëshiron të mbetet te Barcelona, edhe përkundër thashethemeve të shumta për të ardhmen e tij. Rakitic ka qenë ... Read More

Ancelotti ia mbyll derën PSG-së: Allan nuk largohet nga Napoli

25/01/2019

Carlo Ancelotti ka këmbëngulur se mesfushori i Napolit, Allan, nuk do të bashkohet me Paris Saint-Germain këtë muaj. Allan pritet të mungojë ndaj Milanit në ... Read More