Tag: Kemal

Ademi nuk mendon për Kosovën: Do të isha shumë i lumtur nëse më telefonon trajneri i Zvicrës

05/02/2021

Sulmuesi shqiptar Kemal Ademi për herë të parë ka shprehur publikisht dëshirën e tij për të luajtur për Zvicrën. Futbollisti i Fenerbahçes që u huazua ... Read More

Kemal Ademi largohet nga Fenerbahce, huazohet të një ekipi tjetër turk

01/02/2021

Sulmuesi Kemal Ademi ka ndërruar ambient këtë afat kalimtar dimëror. Ai ka kaluar nga Fenerbahce në Karagümrük. Lajmin e ka bërë të ditur vet klubi ... Read More

Kujtohen dëshmorët e Kaçanikut në 20 vjetorin e rënies

21/05/2019

Në nderim të rënies së dëshmorëve Kemal Thaçi e Ekrem Gudaqi, si dhe dëshmorëve tjerë të rënë më 21 maj 1999 në komunën e Kaçanikut, ... Read More