Tag: Katy

Pse VIP-at po bllokojnë Instagramin për 24 orë? Zbuloni arsyen

17/09/2020

Shumë të famshëm si Kim Kardashian, Leonardo DiCaprio, Katy Perry, Naomi Campbell, Jamie Foxx, Ashton Kutcher, Jennifer Lawrence, Michael B. Jordan, Sacha Baron Cohen, Naomi ... Read More

Katy Perry bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë Daisy Dove

27/08/2020

Këngëtarja Katy Perry është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri i saj, Orlando Bloom u bënë prindër të një vajze të cilën ... Read More

Këngëtarja e njohur ‘habit’ me deklaratën: Po vuaj nga depresioni

14/05/2020

Këngëtarja e njohur Katy Perry, e cila së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë, është shprehur se izolimi e ka bërë të ... Read More

Anuloi koncertet nga koronavirusi, Katy Perry largohet nga Australia duke u mbrojtur me një jastëk në fytyrë

13/03/2020

Këngëtarja e famshme Katy Perry ka anuluar të gjitha koncertet në Australi, pasi dy pjesëtar të stafit të Universal Music u infektuan nga koronavirus. Perry ... Read More

Këto janë veshjet më të çuditshme në ‘Met Gala 2019’

07/05/2019

Kim Kardashian, Cara Delevingne , këngëtarja Katy Perry dhe ylli fitues i çmimit Oscar, Lady Gaga, ishin ndër ato që konkurronin të ishin mbretëresha e ... Read More

Veshja e çuditshme e Katy Perry në “American Idol”

22/04/2019

Katy Perry ka habitur të gjithë me paraqitjen në "American Idol". Katy Perry ka marrë gjithë vëmendjen me paraqitjen në “American Idol”, kjo për shkak ... Read More

Ariana Grande është artistja me më së shumti abonent në YouTube

15/02/2019

Ariana Grande e kaloi Taylor Swiftin dhe Katy Perryn si artistja më e kërkuar në YouTube. Tani ka më shumë se 32.5 milionë abonentë, krahasuar ... Read More