Tag: Kastro

“Alkooli po më shkatërronte dita-ditës”, rrëfehet Kastro Zizo: Ja përse hoqa dorë

30/09/2020

Kastro Zizo u bë baba për herë të tretë pak kohë më parë dhe ardhja në jetë e Dantes e bëri të reflektonte.  Në një ... Read More

Nuk respektoi masat anti-Covid, pranga reperit shqiptar

17/08/2020

Reperi i ri shqiptar i njohur si Kastro e ka pësuar, ndërsa është arrestuar nga policia, pasi nuk ka respektuar masat anti-Covid. Gjatë kohës që ... Read More

Porositë e fundit të Fidel Castros

16/06/2020

Fidel Kastro ka ndërruar jetë më 25 nëntor 2016. Për forcën e tij simbolike dhe jetëgjatësinë e karrierës, udhëheqësi revolucionar kuban nuk ka pothuaj asnjë ... Read More

Do të bëhet baba për herë të tretë, njihuni me partneren e Kastro Zizos

16/01/2020

Në nëntor këngëtari i njohur Kastro Zizo dha lajmin e bukur se do të bëhet baba për herë të tretë. Më vonë ai zbuloi dhe ... Read More

Kastro Zizo rrëfen për luftën e vështirë me alkoolin: Ishte një moment që degradova

24/03/2019

Kastro Zizo nuk e ka fshehur asnjëherë varësinë e tij nga alkooli, madje në disa deklarata publike të mëparshme, ai ka treguar se ka bërë ... Read More

Kastro i pandalshëm, paralajmëron videkolipin e ri

15/03/2019

Kastro nuk e ka ndërmendet të ndalet këtë vit. Reperi i talentuar gjilanas ka paralajmëruar se do të sjellë së shpejti videkolipin e ri të ... Read More

Kastro sjell këngën e re, një baladë nga talenti i ri gjilanas

05/02/2019

Reperi gjilanas, Kastro, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. “Andërr” mban titullin kënga e tij më e re, e cila është e ... Read More