Tag: Kastrati

Kjo është gruaja e Halil Kastratit, është kaq zonjë e madhe

19/12/2020

Kjo zonjë qenka gruaja e humanistit të njohur Halil Kastrati. Halil Kastrati është një nga figurat më të njohura në Kosovë. Në vitin 2009 ai ... Read More

Kastrati thotë se ka pasur temperaturë para ndeshjes

19/11/2020

Shokon Lirim Kastrati, thotë se ka pasur temperaturë para ndeshjes. Heroi i Kosovës në natën e sotme, Lirim Kastrati në intervistën pas ndeshjes ka pranuar ... Read More

Humb jetën nga COVID-19 edhe një qytetar i Kamenicës

27/07/2020

Kryetari i komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, ka njoftuar se edhe një qytetar i kësaj komune ka humbur betejën me koronavirusin. Nëpërmjet një postimi në ... Read More

Kastrati: Filloi realizimi i projektit “Shtëpia e të Moshuarve” në Suharekë

25/05/2019

Drejtuesi i shoqatës humanitare “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati ka njoftuar se kanë nisur punimet e projektit “Shtëpia e të Moshuarve”, në fshatin Gjinoc të ... Read More

Kastrati: Edhe 11 shtëpi të reja në Komunën e Deçanit

21/05/2019

Drejtuesi i Shoqatës Humanitare “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati ka njoftuar se do të bëjnë ndërtimin e 11 shtëpive në Komunën e Deçanit për familjet ... Read More

Kryetari i Plisave: ‘’Llapi o me Prishtinën, jo me Patatinën’’

16/05/2019

12:26 | 16 Maj 2019 12:26 | 16 Maj 2019 Kryetari i tifogrupit ‘Plisat’, Albert Kastrati ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të fundit të Tahir ... Read More

Halil Kastrati dhe Komuna e Prizrenit ndërtojnë edhe 30 shtëpi në Prizren

15/05/2019

Hoxha dhe humanisti, Halil Kastrati, ka nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi me Komunën e Prizrenit për ndërtimin e 30 shtëpive për familjet nevojtare. Në këtë takim së ... Read More

Capital T uron Halil Kastratin për ditëlindje

17/04/2019

Reperi shqiptar, Capital T ka uruar humanistin, Halil Kastrati për ditëlindje. Përmes një postimi të publikuar në InstaStory, Capital T zgjedh fjalë të veçanta për ... Read More

Gold AG me urim të veçantë për Halil Kastratin me rastin e ditëlindjes së tij 

17/04/2019

Gold AG me urim të veçantë për Halil Kastratin me rastin e ditëlindjes së tij  Halil Kastrati sot ka ditëlindjen. Hoxha dhe humanisti, Halil Kastrati, ... Read More

Kastrati: Nuk ka ndjenjë më të mirë se sa të përfaqësosh vendin tënd

12/04/2019

11:57 | 04/12/2019 Lirim Kastrati nuk ka mundur të përshkruajë ndjenjën që ia dhuron fanella e Kosovës. Sulmuesi i talentuar që paraqitet në radhët e ... Read More

Kapiteni i Gjilanit, Kastrati: Jemi të gatshëm për duelin kundër Flamurtarit

22/02/2019

Kapiteni i Gjilanit, Ylber Kastrati në një prononcim për faqen zyrtare të klubit, foli për përgatitjet e skuadrës për ndeshjen ndaj Flamurtarit. Kastrati u shpreh ... Read More

Rikthehet Vlera Kastrati, këngëtarja e hitit “Shi bie në Tiranë”

21/02/2019

Këngëtarja Vlera Kastrati njihet nga publiku për këngën “Shi bie në Tiranë”, që ajo kishte kënduar bashkë me këngëtaren  Fitnete Tuda në vitin 1995. Këngëtarja ... Read More