Tag: kartonin

Milan zyrtarizon super lojtarin

08/07/2021

Milani e blen përfundimisht Tonalin Milani e ka paguar kartonin plot të Sandro Tonali që ishte te Brescia. Ka qenë vetë klubi që ka njoftuar ... Read More

Katastrofë për Zlatan Ibrahimoviç

13/04/2021

Ibrahimovic merr dënim të dyfishtë për kartonin e kuq Zlatan Ibrahimovic është pezulluar me një ndeshje dhe është gjobitur me 5.000 euro për kartonin e ... Read More

Chelsea i jep lajmin e madh Milanit për Tomorin

24/03/2021

Chelsea kërkon nga Milan të paguajë kartonin e plotë të Tomorit AC Milani i është bërë me dijeni nga Chelsea se duhet të paguajnë 26 ... Read More

Punë e kryer: Juventus blen kartonin e super lojtarit

03/03/2021

Juventus blen kartonin e McKennie. Përmes faqes së saj zyrtare, Juventus ka njoftuar blerjen përfundimtare, duke ushtruar opsionin, të mesfushorit amerikan Weston McKennie, një nga ... Read More

Diaz- Milan, dalin detaje të reja

12/01/2021

Diaz bind, Milani i gatshëm ta blejë kartonin e tij. Milani është bindur nga paraqitjet e Brahim Diaz në fanellën kuqezi dhe së shpejti do ... Read More

Zubulohet dënimi i Komisionit për Lionel Messin pas festimit që bëri në dedikim të Maradonës

02/12/2020

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi u dënua me 600 euro nga Komisioni për kartonin e verdhë që mori në ndeshjen e fundit ndaj OSasunas. Messi ... Read More

Klauzola anti-Juventus/ Vendoset e ardhmja e Ikardit, ja ku do ta vazhdojë karrierën argjentinasi

31/05/2020

Është zyrtare, PSG-ja ka blerë përfundimisht kartonin e Mauro Ikardit. Palët kanë rënë dakord për 58 milionë euro. Një shifër më e ulët se klauzola ... Read More

‘Çmendet’ Rooney, bën ndërhyrje ‘horror’ dhe ndëshkohet me kartonin e kuq

07/04/2019

‘Çmendet’ Rooney, bën ndërhyrje ‘horror’ dhe ndëshkohet me kartonin e kuq Wayne Rooney nuk e ka kaluar edhe aq mirë ndeshjen e mbrëmshme, kundër skuadrës ... Read More

Sergio Ramos mund të mos paraqitet në finalen e Copa del Rey

20/02/2019

RFEF ka hedhur poshtë ankesën e Real Madridit për kartonin e verdhë të mbrojtësit të Sergio Ramosit dhe futbollisti mund të mos paraqitet në finale ... Read More