Tag: Kapitulli

“Ju a po talleni me ne?”, zbulohet arsyeja pse u thye raporti ndërmjet Barcelonës dhe Leo Messit

07/08/2021

Kapitulli i Lionel Messit ka përfunduar në Barcelonë. Argjentinasi po afrohet gjithnjë e më shumë një marrëveshjeje me Paris Saint-Germain pas largimit nga “Camp Nou”, ... Read More

Shtatzënë apo jo, Georgina Rodriguez publikon videon dhe fotot e reja në bikini

28/03/2019

Kapitulli i dytë i historisë Georgina Rodriguez & Yamamay: pas fitotove të para me bikini të kuqe, tani mbërrin dhe një video me një komplet ... Read More

Filmi i radhës për James Bondin vjen me titull të ri

24/03/2019

Kapitulli i 25-të i filmave me James Bond ka hasur jo pak vështirësi deri më tani, por një lajm i mirë vjen nga Production Weekly, ... Read More