Tag: kalimtar

Liverpooli e qet në shitje, Xherdan Shaqirin

14/03/2021

Liverpooli si duket është i hapur që në afatin kalimtar të verës të negociojë me klubet e tjera për futbollistët Matip, Shaqiri, Chamberlain dhe Divock ... Read More

‘Fshesë’ në Manchester United, largohen tre yje gjatë verës

14/03/2021

Manchester Unitedi ka përgatitur planin e largimeve për afatin kalimtar të verës. Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka dalë kundër vazhdimit të kontratës edhe për një ... Read More

Milan në aksion, synon transferimin e yllit të Bayern Munich

11/03/2021

Jerome Boateng do të largohet nga Bayern Munich në afatin kalimtar të verës dhe Serie A mund të jetë një destinacion i mundshëm i tij. ... Read More

Kemal Ademi largohet nga Fenerbahce, huazohet të një ekipi tjetër turk

01/02/2021

Sulmuesi Kemal Ademi ka ndërruar ambient këtë afat kalimtar dimëror. Ai ka kaluar nga Fenerbahce në Karagümrük. Lajmin e ka bërë të ditur vet klubi ... Read More

Milani në gjah, synon transferimin e talentit të madh brazilian

23/01/2021

AC Milan i ka vënë sytë tek krijuesi i Porto Otavio përpara afatit kalimtar të verës. Siç raporton TMW, Otavio Edmilson da Silva Monteiro – ... Read More

Milan nuk e ka mbyllur ende kuletën, synohet transferimi i këtyre lojtarëve

18/01/2021

AC Milan ende nuk e ka mbyllur kuleten për afatin kalimtar të janarit. Soualiho Meite u njoftua si nënshkrimi i parë në merkaton e dimrit ... Read More

Hapet afati kalimtar në Itali, kush kë pritet ta transferojë?

04/01/2021

Nga data e sotme, klubet nga Serie A do mund të transferojnë lojtarët e ri, në kuadër të afatit kalimtar të janarit. Afati i transferimit ... Read More

Barcelona dhe Depay, kjo do të ndodhë në afatin e janarit

31/12/2020

Barcelona dhe Depay, çfarë do të ndodh në afatin kalimtar të janarit. Memphis Depay ishte i lidhur për një kalim të mundshëm në Camp Nou ... Read More

Transferimi i mundshëm i Rashicës, kjo është deklarata e drejtorit sportiv të Leverkusenit

11/12/2020

Milot Rashica ishte pranë një transferimi te Bayer Leverkusen në afatin kalimtar të verës, por një gjë e tillë nuk ndodhi dhe kosovari vazhdon të ... Read More

Transferimi të Barcelona, Depay bën këtë veprim!

14/11/2020

Depay në “luftë” me Lyonin për Barçën. Dështoi gjithçka në afatin kalimtar të verës, por Memphi Depay dëshiron ta bëjë ëndrrën realitet në afatin kalimtar ... Read More

Paga marramendëse e që Muriqi merr te Lazio

30/10/2020

Sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi kompletoi transferimin te Lazio nga Fenerbahçe në afatin kalimtar veror. Pas bisedimeve të gjata, ylli i Kosovës u transferua te klubi ... Read More

Dyshja 35 milionëshe që po synon MIlan ta transferoj gjatë janarit

28/10/2020

AC Milan është i vendosur të nënshkruajë një mbrojtës qendror në afatin kalimtar të janarit dhe ka vendosur synimet për një dyshe 20-vjeçare. La Gazzetta ... Read More