Tag: Juventusi

“Bomba” e janarit: Piatek në Juventus

20/01/2021

Befason Juventusi, ofron shkëmbimin Bernardeschi – Piatek. Juventusi është duke konsideruar të ofrojë Federico Bernardeschin në shkëmbim për sulmuesin e Hertha Berlinit, Krzysztof Piatek. “Zonja ... Read More

Juventusi do të luaj sonte kundër Genoas pa Ronaldon

13/01/2021

Juventus pa Ronaldon kundër Genoas sonte, formacionet zyrtare. Juventusi do të luan sonte kundër Genoas në kuadër të Kupës së Italisë. Pirlo sonte ka vendosur ... Read More

Juventus mposht Milanin në shtëpi

06/01/2021

Juventusi ia shkakton humbjen e parë Milanit në Serie A pas gati një viti. AC Milan ka humbur sot me rezultat 1-3 kundër Juventusit në ... Read More

Udhëtimi drejt Milanos, çka po ndodh me Juventusin?

06/01/2021

Juventusi është duke pritur rezultatet e testeve të fundit për COVID-19 para se të udhëtojnë të AC Milani, ndërsa autoritet lokale mund të bllokojnë këtë ... Read More

Sulmuesi i Milanit paralajmëron Juventusin

04/01/2021

Leao thotë se radhën e ka Juventusi. Rafael Leao, sulmues i Milanit, ka folur për Sky Sport pas fitores 2-0 të dielën kundër Beneventos. Ai ... Read More

2020-ta, vit i Juventusit ne Itali

01/01/2021

Juventusi e vazhdoi dominimin në Itali “Bianconeri” ishin të jashtëzakonshëm duke e fituar titullin e nëntë radhazi të kampionit në Serie A Futbolli italian ka ... Read More

Juventusi kërkon sulmues, tre emra në listën e bardhezinjëve

25/12/2020

Juventusi humbi keq kundër Fiorentinës, duke konfirmuar problemet e mëdha në skuadrën e Andrea Pirlos. Crisitano Ronaldo shënon rregullisht, ndërsa edhe Alvaro Morata nuk është ... Read More

Ylli i Real Madridit i fut në garë Juventusin, Milanin dhe Evertonin

17/12/2020

Juventus, AC Milan dhe Everton në garë për yllin e Real Madridit. Juventusi dhe AC Milani janë dy klubet më të fundit në garë për ... Read More

Shkëmbim i madh Juventus – Manchester United

09/12/2020

Juventusi do të ofrojë Paulo Dybalan te Manchester Unitedi në formë shkëmbimi për Paul Pogban në janar, me përpjekjen për të shmangur shpenzimet financiare për ... Read More

“Juventusi duhej ta transferonte Ibrahimovicin, do ishte partneri i duhur për Ronaldon”

07/12/2020

Juventusi duhej ta transferonte Ibrahimovicin, do ishte partneri i duhur për CR7, kështu ka thënë Raiola. Agjenti i njohur, Mino Raiola mendon se Juventusi duhej ... Read More

Juventus s’ka të ndalur, me super transfer nga Barcelona

03/12/2020

Juventusi interesohet për transferimin e Umtitit. Klubi italian, Juventusi ka vendosur mbrojtësin e Barcelonës, Samuel Umtiti, në listën e tyre të dëshirave. Problemet e shpeshta ... Read More

Nuk dorëzohet Juventus, synon transferimin e yllit nga Barcelona

03/12/2020

Juventusi synon transferimin e Samuel Umtitit. Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti është në radarin e Juventusit, raporton Mundo Deportivo. Bianconeri është duke e shikuar francezin ... Read More