Tag: Juventus

Pas Vlahovic, Juventus po synon transferimin e yllit nga Milan

25/01/2022

Juventus nuk është i kënaqur vetëm me nënshkrimin e Dusan Vlahovic nga Fiorentina, sepse raportohet se është një lëvizje për Franck Kessie në fund të ... Read More

Barcelona merr lajmin e madh nga Juventusi për Moratan

25/01/2022

Morata në Barcelonë, Vlahovic në Juventus. Vlahovic është shumë afër transferimit në Juventus. Sipas mediave italiane, transferimi do t’i kushtojë zonjës së vjetër nga 60 ... Read More

Derbi Milan-Juventus, publikohen formacionet e mundshme

23/01/2022

Milan – Juventus, ja formacionet e mundshme të super derbit të sotëm italian Milan dhe Juventus do të përballen sot në kuadër të xhiros së ... Read More

Arbitri ndryshon në ndeshjen Milan – Juventus, kjo është arsyeja

21/01/2022

Ndryshon arbitri në ndeshjen Milan – Juventus, Orsato “nuk është i gatshëm”. Daniele Orsato raportohet se “nuk është i gatshëm” për ta referuar ndeshjen Milan-Juventus ... Read More

Juventus – Samdoria, formacionet zyrtare

18/01/2022

Kupa e Italisë, Juventus – Samdoria: Formacionet zyrtare. Juventusi do ta pres Sampdoria në kuadër të Kupës së Italisë, ku fituesi kalon në çerekfinale. Zonja ... Read More

“Bombë” në Itali: Donnarumma në Serie A

18/01/2022

Shkëmbim me Donnarumman: Juventus surprizohet nga Raiola. Juventus ka muaj të tërë që po mundohet për ta transferuar në Torino yllin e PSG, Gianluigi Donnarumman. ... Read More

Juventus- Udinese, këto janë formacionet e mundshme

15/01/2022

Formacionet e mundshme: Juventus – Udinese Juventusi do të mirëpresë në “Allianz Stadium” skuadrën e Udineses në duelin e xhiros së 22-të. Paulo Dybala do ... Read More

Pas lëndimit të Chiesas, Allegri merr vendim të papritur

10/01/2022

Juventusi ndryshon taktikat e transfereve pas lëndimit të Chiesas Juventus do të detyrojë të ndryshojë strategjinë e tyre të transferëve në janar pas lëndimit të ... Read More

Juventus merr lajmin katastrofal, futbollisti më i mirë humb sezonin

10/01/2022

Juventus në shok: Futbollisti më i mirë përfundon sezonin. Fitorja e Juventusit kundër skuadrës së Romës me përmbysje ishte diçka e jashtëzakonshme. Skuadra e Massimiliano ... Read More

Plasin mosmarrëveshjet mes PSG dhe Juventus, shkak Icardi

09/01/2022

Paris Saint-Germain dhe Juventus janë në mosmarrëveshje për një marrëveshje të mundshme të janarit për Mauro Icardin zbulon Calciomercato. Bianconerët janë të etur për të ... Read More

‘Fshesë’ e madhe te Juventus, shet yjet e skuadrës për 200 milionë euro

06/01/2022

Juventus shet yjet e skuadrës për 200 milionë euro. Juventus duket se do të jetë njëra ndër protagonistët e merkatos këtë vit mirëpo për largime ... Read More

Super përballjen na presin sonte: Milan – Roma e Juventus – Napoli

06/01/2022

Milan – Roma e Juventus – Napoli, këto super përballjen na presin sonte. Sonte (e enjte) do zhvillohen disa super ndeshje në kuadër të Seria ... Read More