Tag: Juven

Me një lojtar më pak, Porto eliminon Juventusin nga Liga e Kampionëve

10/03/2021

Porto e çon Juven te shpia me një lojtar më pak pas 120 minutave lojë. Juventusi bashkë me Cristiano Ronaldon janë eliminuar nga Liga e ... Read More

Zidane përplaset me Juven, shkaku ylli i Serie A-së

24/02/2021

Merkatoja, Zidane përplaset me Juven, shkaku ylli i Serie A-së. Zinedine Zidane dhe Juventus tashmë janë përballë një rivaliteti të ashpër në merkato pasi që ... Read More

Ende pa nisur mirë pjesa e dytë Porto shënon golin e dytë

17/02/2021

Çfarë po ndodh me Juven, ende pa nisur mirë pjesa e dytë Porto shënon golin e dytë. Porto është duke e mposhtur 2-0 Juventusin. Ende ... Read More

Lamtumirë Juventus, ja ku mund të transferohet Ronaldo

20/11/2020

Situata e rëndë financiare detyron Juven ta shesë Ronaldon, ja ku mund të transferohet ai. Viti 2020 ka qenë i vështirë për botën, dhe futbolli ... Read More

Juventus – Verona, ndeshja përfundon me rezultat tw papritur!

25/10/2020

Juventusit nuk po ja do pa Ronaldon. Tjetër barazim për Juven, tjetër dështim në Serie A pa Ronaldon. Juventusi mbetet tri pikë prapa liderit, Milanit, ... Read More