Tag: Josip

Milan nuk heq dorë nga ylli i Atalantas, por del një problem

18/08/2021

Milan është ende duke monitoruar situatën përreth Josip Ilicic, por Atalanta po tregohet e vështirë për t’u përballuar. Kohët e fundit u raportua nga Sky ... Read More

Transferimi në Milan është opsion i vetëm i yllit nga Serie A

04/08/2021

Milani, opsioni i vetëm për Josip Ilicic Josip Ilicic tha se donte të largohej nga Atalanta, por opsioni i vetëm i mbetur për të është ... Read More

Pothuajse e kryer: Milan transferon yllin e Atalantas

03/08/2021

Milan po e konsideron fuqishëm Josip Ilicic si një përforcim që mund të sjellë përfitime të mëdha për departamentin e sulmit. Sipas MilanNews, largimi i ... Read More

‘Iliçiç ka zgjedhur Milanin’, vjen lajmi i fundit nga e ardhmja e yllit të Atalanta-s

27/07/2021

Në muajt e fundit, Josip Iliçiç i ka shprehur hapur drejtuesve të Atalanta-s se ai do të donte një ndryshim të ekipit, veçanërisht duke zgjedhur ... Read More

Pothuajse punë e kryer: Milan po e transferon ylllin e Atalantas

22/07/2021

Milan mund të ringjallë interesin e tij për Josip Ilicic me Atalanta të gatshëm për të shitur dhe që tashmë ka marrë zëvendësimin e tij. ... Read More

Milan- Atalanta, po e bëjnë shkëmbimin e madh

21/07/2021

Super shkëmbim: Josip Ilicic transferohet te gjiganti italian. Josip Ilicic pranë transferimit më të madh në karrierën e tij. Sulmuesi i Atalantës, Josip Ilicic pritet ... Read More

Ilicic- Milan, vjen lajmi i madh

04/06/2021

Fundi i thashethemeve: Ilicic me skuadër të re. Josip Ilicic këtë verë do të lërë skuadrën e Atalantas për tu transferuar tek njëra ndër skuadrat ... Read More

Milan po e transferon yllin e Atalantas

01/04/2021

Ilicic tek gjiganti i Serie A. Josip Ilicic këtë verë pritet të largohet nga skuadra e Atalantas dhe interesim për të ka filluar të shfaqet ... Read More

Ilicic po transferohet te rivali i Atalantas

09/03/2021

Ilicic largohet nga Atalanta, mirëpo jo nga Serie A. Josip Ilicic pranë transferimit më të madh në karrierën e tij. Pas prishjes së marrëdhënieve me ... Read More

Zaev: S`jam Tito, jam Zoran Zaev nga fshati Murtino

11/04/2019

Alsat 2019-04-11T14:17:36+02:00 I pyetur nga gazetarët për krahasimin e kryeministrit Zoran Zaev me Josip Broz Titon, drejtori i Agjencisë për Rini dhe Sport, Darko Kaevski ... Read More

Ilicic e pranon se dëshironte t’i bashkohej Romës: Nëse një skuadër e madhe të kërkon, është normale që dëshiron t’i bashkohesh

11/02/2019

Josip Ilicic është duke shkëlqyer këtë edicion me fanellën e Atalantës. Mesfushori ofensivë ka pasur një stinor të jashtëzakonshëm duke shënuar shtatë gola dhe duke ... Read More