Tag: jetojë

Rina nuk ka fare komplekse, tregon trupin e saj me stria dhe celulit

01/09/2021

Rina Balaj, po vazhdon të jetojë mes Kosovës dhe Shqipërisë së bashku me të dashurin e saj. Këtë vit ajo ka qenë shumë aktive, pasi ... Read More

Pas 8-vjetësh, Nik Xhelilaj i jep fund lidhjes me aktoren turke

07/09/2020

Edhe pse është munduar ta jetojë në privatësi të plotë lidhjen e dashurisë, aktori i njohur shqiptar Nik Xhelilaj nuk ka shpëtuar pa u bërë ... Read More

Shkencëtari britanik: Covid do të jetë i pranishëm për dekada me radhë

21/07/2020

Njerëzimi do të jetojë me koronavirusin për dekada të ardhshme, ka paralajmëruar një një nga shkencëtarët kryesorë në Britani. Sir Jeremy Farrar, drejtori i Wellcome ... Read More

Hapet edicioni i 58-të i Festivalit “Vera e Ohrit”

12/07/2018

12 July 2018 / 11:40 Ohri prej sonte e deri më 20 gusht do t’i jetojë 40 ditët e veta me emocione që i sjellë ... Read More