Tag: Jamie

Pse VIP-at po bllokojnë Instagramin për 24 orë? Zbuloni arsyen

17/09/2020

Shumë të famshëm si Kim Kardashian, Leonardo DiCaprio, Katy Perry, Naomi Campbell, Jamie Foxx, Ashton Kutcher, Jennifer Lawrence, Michael B. Jordan, Sacha Baron Cohen, Naomi ... Read More

Carragher kundër Kloppit: Këta dy lojtarë nuk janë legjenda të Liverpoolit

03/05/2019

Ish mbrojtësi i Liverpool, Jamie Carragher, është shprehur i pakënaqur me deklaratat e trajnerit Jurgen Klopp, ku ka thënë se Luis Suarez dhe Philippe Coutinho ... Read More

Urimi i Ritës për aktorin e “Fifty Shades of Gray”

01/05/2019

Rita Ora i ka bërë urim të veçantë aktorit Jamie Dornan. Rita Ora përmes rrjeteve sociale ka shfrytëzuar rastin ta urojë Jamie Dornan me rastin ... Read More

Carragher: Liverpooli nuk do ta lejojë largimin e Salah dhe Mane

19/03/2019

Jamie Carragher thotë se Liverpooli do të shmangë interesimet e klubeve të tjera për dyshen Mohamed Salah dhe Sadio Mane, dhe se Jurgen Klopp është ... Read More

Jamie Foxx dhe Katie Holmes i japin fund romancës disavjeçare

26/02/2019

Jamie Foxx ka disa vite që është në lidhje dashurie me Katie Holmesin. Dhe ndërsa dy muaj më parë qarkulluan lajmet se çifti më në ... Read More

Dhjetë yjet që i kanë kaluar të pesëdhjetat, por duket se për ta koha është ndalur

13/02/2019

Brad Pitt, Jennifer Aniston, Jamie Foxx dhe shumë yje të tjera janë në skenën hollivudiane për shumë vite, mirëpo përkundër moshës së tyre, ata vazhdojnë ... Read More

Hëna është goditur nga një meteor, derisa po kalonte nëpër një eklips të plotë (Video)

25/01/2019

Jamie Cooper nga Northamptonshire e Anglisë, ka  arritur ta kapte momentin e rrallë, kur një meteor e ka goditur hënën, teksa po kalonte nëpër një ... Read More

Goli i parë i vitit vjen nga Jamie Vardy, shënon dhe fluturon pas shënimit

01/01/2019

Sulmuesi anglez Jamie Vardy e ka shënuar golin e parë për vitin 2019 në ndeshjen Everton – Leicester. Kjo ishte edhe ndeshja e parë nga ... Read More